Metodický den pro lektory snoubenců 29. února 2020, Olomouc
Milí manželé,
vyplněním dotazníku se přihlašujete na Metodický den pro lektory snoubenců. Zároveň vás rádi uvidíme, i pokud bude moci přijet jen jeden z manželů.

V rámci šetření energie i nákladů by možná někteří rádi využili spolujízdu a možné sdílení zkušeností i v rámci cesty. Pokud jste tedy ochotni nabídnout volná místa v autě / rádi byste využili odvoz, napište mi to prosím do poslední a předposlední otázky a bude-li zájem, poté Vás spáruji. :-)

Děkujeme a těšíme se na vás!
Petra Girašková a Josef Zábor, CPRŽ OlomoucInformace o zpracování osobních údajů:
Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) a Zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů je Centrum pro rodinný život, z.s., IČ: 14615240, se sídlem Biskupské nám. 841/2, 779 00 Olomouc. Zpracování probíhá pro účely organizace kurzu, právním titulem pro zpracování je plnění smlouvy, plnění zákonné povinnosti a oprávněný zájem správce nebo třetí osoby. Úplné Informace o zpracování osobních údajů, Vašich právech vyplývajících z GDPR a možnosti je uplatnit naleznete www.rodinnyzivot.cz a odesláním formuláře potvrzujete, že jste se s nimi seznámili. Při zpracování využíváme správce služeb zpracovatele, kterým je Arcibiskupství olomoucké, IČ: 00445151, se sídlem Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc.
Manželé - jména: *
Your answer
Bydliště - (pouze obec): *
Your answer
Děkanát: *
Your answer
Email: *
Your answer
Oběd - počet ks: *
Přijedeme autem a jsme ochotni ještě někoho do auta vzít.
Rádi bychom se k někomu na cestování připojili.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ARCIDIECÉZE OLOMOUCKÁ. Report Abuse