KYIV MUSIC DAYS AUTUMN. SOUND
Осіння сесія Міжнародного форуму концертної індустрії Kyiv Music Days. Вперше у форматі тематичної конференції, присвяченої звуку, його продакшну та маркетингу – Kyiv Music Days. Autumn. Sound.

kyivmusicdays.com.ua

4-5 жовтня у Києві відбудеться 22-й Український музичний ярмарок, флагманська подія у сфері звукового, світлового обладнання, музичних інструментів та інноваційних рішень в інтернеймент-індустрії. І Kyiv Music Days. Autumn. Sound відбудеться в рамках цієї легендарної події.

Український музичний ярмарок проходить у Києві з 1995 року. Це єдина в країні виставка професійного звукового та світлового обладнання та музичних інструментів. Ярмарок дає можливість аматорам та професіоналам випробувати понад 1000 найновіших розробок найкращих українських та закордонних виробників.

Протягом двох днів, 4-5 жовтня, ми підніматимемо та вирішуватимемо питання, що пов'язані з усіма аспектами продакшну, звукозапису, взаємодії різних напрямів бізнесу, як-то промоутери та прокатні компанії, слухатимемо кейси українських та закордонних експертів, презентації офіційних імпортерів, воркшопи та багато іншого.
facebook.com/events/375852319764333

Вхід на конференцію Kyiv Music Days. Autumn. Sound за попреденьої реєстрації та за наявності квитка на Український музичний ярмарок 2019.

Деталі: concert.ua/uk/event/ukrayinskii-muzichnii-jarmarok
Прізвище та ім`я: *
Your answer
Адреса Вашої електронної пошти: *
Your answer
Ваше місто: *
Ваше коло діяльності: *
Ваша компанія/ВНЗ: *
Your answer
Чи вперше Ви відвідуєте KYIV MUSIC DAYS? *
Чи вперше Ви відвідуєте УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК?
Чи підписані Ви на сторінки KYIV MUSIC DAYS? *
Про що б хотіли почути на конференції 4-5 жовтня? *
Your answer
Які теми Ви хотіли б побачити у лайнапі KYIV MUSIC DAYS 2020? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy