Formularz zgłoszeniowy na Kurs Mindfulness w Poznaniu, certyfikowany przez Mindfulness Association
W dniach 29-30 czerwca 2019 roku, rozpocznie się w Poznaniu kurs Mindfulness, certyfikowany przez Mindfulness Association (UK). Zapraszamy do rejestracji i udziału.

Mindfulness Association UK jest organizacją non-profit, którą założył Rob Nairn, który jest odpowiedzialny za tworzenie programu kursów MBLC i CBLC, a także programu studiów magisterskich z zakresu uważności na Uniwersytecie w Aberdeen, w Szkocji. Mindfulness Association UK powstało, aby zapewnić wysoką jakość edukacji w obszarach uważności (Mindfulness), współczucia (Compassion) i wglądu (Insight).
Od 2014 roku w Polsce jest reprezentowane przez Mindfulness Association Polska, którego podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Voices, założona przez Annę Zubrzycki.
Mindfulness Association jest rekomendowaną przez UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations (www.mindfulnessteachersuk.org.uk ) organizacją szkolącą nauczycieli mindfulness i compassion.

Certyfikowany Kurs Mindfulness (Uważności) to 4 moduły szkoleniowe, które są odpowiednie dla początkujących, jak i wszystkich zainteresowanych praktyką uważności. Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są zadania domowe, które obejmują regularne praktyki uważności, ćwiczenia codziennej uważności oraz prowadzenie dziennika. Kurs to 4 moduły szkoleniowe, które odbywają się średnio co dwa - trzy miesiące. Trwają pełen weekend (sobota – niedziela). Część zajęć odbywa się w grupie wszystkich uczestników, niektóre z nich są realizowane w małych, około 15 osobowych grupach.
Kurs ten, to również pierwsza część szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Dla zainteresowanych kontynuacją szkolenia nauczycielskiego - bez zrealizowania tego modułu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach kursu.

Poszczególne moduły odbędą się:
29-30.06.2019r. – Moduł Pierwszy: Stawanie się obecnym
28-29.09.2019r. – Moduł Drugi: Praca nad rozkojarzeniem
7-8.12.2019r. – Moduł Trzeci: Samoakceptacja
15-16.02.2020r. – Moduł Czwarty: Podłoże odczuć i obserwator

Więcej o kursie pod linkiem: http://mindfulnessassociation.org.pl/certyfikowany-kurs-mindfulness/

PROWADZĄCY:
Anna Zubrzycki - Założyciel i dyrektor Mindfulness Association Polska oraz nauczyciel prowadzący
Prowadzi Mindfulness Association Polska. Medytację uważności praktykuje od 1993 roku.Jest certyfikowanym nauczycielem MBLC i CBLC. Kończyła studia z zakresu Mindfulness na Uniwersytecie w Aberdeen w Szkocji jak również kurs superwizorski certyfikowany przez Bangor University UK.
Jest trenerką wszystkich kursów certyfikowanych przez Mindfulness Association UK. Aktorka, wykłada aktorstwo, emisję głosu w Polsce i zagranicą, uczćc programu „Mindful – based acting” w ramach ‚Coordination technique’ .Współzałożycielka i do 2014 r aktorka Teatru Pieśni Kozła we Wrocławiu.

Ewa Orłowska - Nauczyciel asystujący w Mindfulness Association Polska
Certyfikowany nauczyciel MBLC oraz MBSR (certyfikat Institute for Mindfulness Based Approaches, Niemcy). Współprowadzi kursy w obrębie ścieżek proponowanych w MA . Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Mindfulness Association, Wlk. Brytania), nauczyciel brytyjskich programów dla szkół Mindfulness in Schools Project.
Koncentruje się na treningu mindfulness i szkoleniach z zakresu komunikacji, transformacji konfliktów i mediacji. Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy wykłada na studiach podyplomowych Collegium Civitas dla trenerów Porozumienia bez Przemocy.
Od trzech dekad praktykuje medytację w tradycji buddyzm zen, od kilku lat naucza i integruje w pracy zawodowej.
Z wykształcenia neofilolog, ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku germanistyka. Jest trenerką i autorką materiałów dydaktycznych i programów doskonalenia dla nauczycieli m.in. z zakresu neurodydaktyki. Pracowała jako nauczyciel w przedszkolu integracyjnym, tłumaczka, dyrektorka elitarnej szkoły i koordynatorka programów edukacyjnych w Ośrodku Rozwoju Edukacji.
Jest mamą dwóch wspaniałych dorosłych synów, mieszka w Warszawie choć wolałaby w Beskidzie Niskim.


MIEJSCE:
Fundacja Miejsce Ludzi, ul.Sienkiewicza 6/12, Poznań

CENA:
Kwota należności za pierwszy moduł uzależniona jest od terminu wpłaty :
oferta promocyjna - wpłata do dnia 20.04.2019r. - 850zł
wpłata do dnia 20.05.2019r. - 900zł
wpłata po 20.05.2019r. - 950zł
Przy rezygnacji z udziału w pierwszym module kursu do dnia 20.05.2019r. opłata jest w pełni zwrotna, po tej dacie opłata nie podlega zwrotowi.
Płatności za kolejne moduły Certyfikowanego Kursu Mindfulness (na które nie można się zapisać, nie uczestnicząc w pierwszym module), to wysokość 900 zł. Płatność za każdy moduł na miesiąc przed jego rozpoczęciem.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1711406555629464/

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na Certyfikowanym Kursie Mindfulness
Jedynie wpłata pełnej kwoty za pierwszy moduł kursu oraz wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego - daje taką pewność.

Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wpłaty w ratach - w tej sprawie proszę o kontakt mailowy.

Prosimy o wpłatę kwoty:
na konto: 29 1240 4025 1111 0010 6239 9853
w Banku Polska Kasa Opieki S.A.,
którego właścicielem jest:
Fundacja Voices
ul. W. Roentgena 10/14
50-362 Wrocław.
W tytule transakcji proszę wpisać swoje imię, nazwisko, email oraz tekst "MA moduł 1".

Ukończenie certyfikowanego kursu Mindfulness, jest początkiem drogi szkolenia dla nauczycieli MBLC (Mindfulness-Based Living Course). Ukończenie wyżej wymienionego kursu nie upoważnia do prowadzenia 8-tygodniowych kursów MBLC.

Kolejny moduł szkolenia nauczycielskiego MBLC: Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania i Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Mindfulness (MBLC), odbędą się w 2021 r.


Podmiotem odpowiedzialnym organizowanego kursu jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Dane do FAKTURY VAT
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Your answer
Adres do FAKTURY VAT
Ulica, numer bramy / mieszkania lub numer domu lub lokalu
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
NIP
Bez myślników; dotyczy wyłącznie sytuacji sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej pozostawiają to pole puste.
Your answer
Dane do zapisu na Certyfikowany Kurs Mindfulness *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service