PASAULINĖ LYDERYSTĖS KONFERENCIJA'19 Savanorio anketa
Sveiki!

Džiaugiamės, jog norite prisidėti prie Pasaulinės Lyderystės Konferencijos sklaidos ir organizavimo! Jau 10 metų einame lyderystės stiprinimo keliu. Šiemet laukia jubiliejinė konferencija "Siemens arenoje", todėl esate labai reikalingi tiek organizuojant, tiek ir skleidžiant žinią apie ją kuo platesniam žmonių ratui! Džiaugiamės, kad joje dalyvavo jau per 9 000 žmonių iš visos Lietuvos. Tokio dalyvių skaičiaus niekada nebūtume pasiekę be ištikimų mūsų konferencijos bičiulių ir palaikytojų! Be tų nuostabiųjų žmonių, kurių širdys užsidegė konferencijos misija ir jie patys noriai dalinosi žinia apie ją savo aplinkoje.

Šiais metais konferencija vyks lapkričio 22-23 dienomis, Siemens arenoje, Vilniuje, kur laukiame 3000 dalyvių, tad tikrai turime dar daug ką nuveikti!

PLK tai nėra vienintelis įvykis metuose, bet doros lyderystės judėjimas, kuriuo siekiame įkvėpti ir pakelti lyderius visoje Lietuvoje. Konferencija prasidėjo ir ilgus metus vyko Klaipėdoje, 2020 metais planuojame, kad ir toliau vyks šiame mieste. Klaipėdoje netrukus prasidės PLK + projektas. Šiauliuose nuolat vyksta "Lyderystės klubai". Savanorystė PLK neprisiriša prie vienos geografinės vietos, socialinio statuso, amžiaus ar lyties. Norime savanorių ir ambasadorių komandoje matyti įvairius žmones!

Kviečiame užpildyti anketą apačioje.

Iškilus klausimams ar platesnės informacijos poreikiui kreiptis:
Kristina Mareckienė
862124443
kristina.mareckiene@lyderiams.lt
Daugiau info: www.lyderiams.lt

Email address *
Vardas(-ai) ir pavardė *
Your answer
Gimimo data *
Your answer
Miestas, kuriame gyvenate *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Kurioje srityje norėtumėte savanoriauti?
Organizuojant renginį jau dabar labai reikia pagalbos
Kodėl norite savanoriauti organizuojant šią konferenciją? *
Your answer
Kur dar esate savanoriavęs/usi? *
Your answer
Kas rekomendavo arba iš kur sužinojote apie galimybę savanoriauti šioje konferencijoje? *
Your answer
Privatumo politika
Paspausdamas mygtuką "pateikti" išreiškiu savo sutikimą, kad Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai tvarkytų mano nurodytus identifikacinius ir kontaktinius duomenis konferencijos organizavimo ir mano, kaip savanorio, savonariavimo tikslais. Galite susipažinti su mūsų Privatumo politika: http://lyderiams.lt/duomenu-naudojimo-politika/.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service