Zapisy na BoniRUN - I integracyjny bieg przełajowy o puchar św. Józefa w Konarach
Zapraszamy na BoniRUN - I integracyjny bieg przełajowy o puchar św. Józefa, który odbędzie się 9 września w Konarach.

Trasa biegu prowadzić Was będzie wyłącznie po zielonych terenach będących pod opieką Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej. Łąki, las, polne drogi - to wyzwanie dla prawdziwych biegaczy. Uczestnicy wystartują w biegach na dystansie 2,5 km (1 pętla) i 5 km (2 pętle).

BoniRUN to impreza sportowa, która nie wyklucza nikogo. W biegu mogą wziąć udział amatorzy, sportowcy, osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnościami. Zapraszamy również dzieciaki - dla Was również przygotujemy biegi, rozgrywki sportowe, konne przejażdżki i dmuchane zjeżdżalnie.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie piknikowa atmosfera, a całkowity dochód przeznaczony zostanie na zakup nowego busa dla Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. Wasz udział i wsparcie w tym wydarzeniu pomogą nam " złożyć" brakujące środki na busa.

Lista startowa: https://goo.gl/jnbQz7

Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1v8LkpCktYW0XNC1yFe2M5xriu9PhXpiH/view?usp=sharing

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejscowość *
Your answer
Klub / Organizacja
Your answer
Wybór dystansu *
Required
Adres email *
Your answer
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i, że mam prawo dostępu do ich treści i ich poprawienia. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service