Zgłoszenie do ekipy Misiów Dasiów
Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej ekipy ekspertów od metod Agile, którzy wspierają innych w ich coraz lepszym stosowaniu. Innymi słowy, szukamy Scrum Masterów i Agile Coachy (tak to sie odmienia?) posiadających doświadczenie, które pozwala pomagać innym, a zarazem chcących dalej się rozwijać poprzez pracę z różnymi zespołami w różnych organizacjach (a nie czarujmy się, po nas dzwonią raczej w tych trudniejszych przypadkach a nie tam, gdzie wszystko przebiega gładko!). Jeśli po przeczytaniu tego nadal chcesz dołączyć do naszej ekipy to prosimy o wypełnienie tego formularza.

Dalszy proces wygląda tak: formularz zawiera mini-egzamin ze Scruma, który składa się z pytań testowych i opisowych. Jest on oceniany przez naszych ekspertów (Andy Brandt PST, Rafał Markowicz) - w ciągu paru dni otrzymasz ocenę i feedback. Wybrane osoby zaprosimy do udziału w specjalnych, jednodniowych warsztatach, podczas których przećwiczymy przydatne Scrum Masterom narzędzia (niektóre z tych o których mówimy np. podczas warsztatów Scrum Master Toolbox). Po warsztatach osoby, które najlepiej będą pasować do nas i naszego stylu pracy zaprosimy do zespołu. Mamy nadzieję, że w ten sposób proces będzie wartościowy dla wszystkich, również tych, którym na tym etapie nie zaproponujemy współpracy.

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miasto *
Podaj miasto, w którym mieszkasz i chcesz głównie pracować.
Telefon kontaktowy *
Numer, pod którym faktycznie możemy z Tobą porozmawiać.
Your answer
Uwagi dotyczące kontaktu
Jeśli chcesz podaj inne formy kontaktu - Skype ID itp. Jeśli masz jakieś szczególne preferencje (np. nie dzwonić przed 18-tą) wpisz je tutaj.
Your answer
Coś o Tobie
Your answer
Chcę dołączyć do Code Sprinters, bo... ?
Your answer
Certyfikacje
Jeśli posiadasz jakieś certyfikaty, którymi chcesz się pochwalić wpisz je poniżej
Your answer
Profil LinkedIN
Podaj URL Twojego profilu na LinkedIn
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Code Sprinters. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms