Seminārs “Saules paneļu uzstādīšana un apkures katla nomaiņa ar valsts finansētu programmu atbalstu. Noteikumi, finansējums, risinājumi.”
Aicinām reģistrēties semināram “Saules paneļu uzstādīšana un apkures katla nomaiņa ar valsts finansētu programmu atbalstu. Noteikumi, finansējums, risinājumi.”

Seminārs notiks 13. maijā no plkst.16:00 līdz plkst.19.00 Smiltenē, Gaujas ielā 1 (Smiltenes Kultūras centra telpās).

Ieeja bez maksas.

Ja būsiet reģistrējies/-usies, tomēr kādu iemeslu dēļ uz semināru netiksiet, lūdzu, informējiet organizatorus, rakstot epastu uz anita.abolina@vidzeme.lv vai zvanot pa tālr.29454752! Šī informācija mums ir būtiska, lai organizētu kafijas galdu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pasākumu organizē Vidzemes plānošanas reģions Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai” (Smart Living) ietvaros.
Vārds, Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums / organizācija (ja attiecas)
E-pasta adrese *
Semināra norise tiks fotografēta, un iegūtais materiāls tiks izmantots projekta SMART LIVING komunikācijas aktivitātēm. *
Required
Aizpildot šo anketu, piekrītu, ka manus personas datus apstrādās Vidzemes plānošanas reģions. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi, ko veic Vidzemes plānošanas reģions, aicinām apmeklēt Vidzemes plānošanas reģiona tīmekļa vietni: www.vidzeme.lv. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy