Конференція закритих даних, 11.10.2019
Ви реєструєтесь для участі в першій в Україні Конференції закритих даних (про невикористаний потенціал урядових даних і можливості) "Closed Data Conf", яка відбудеться в Києві 11 жовтня з 10:00 до 13:00 в приміщенні Часопис Едуспейс (Велика Васильківська, 30). Поки всі говорять про відкритість і відкриті дані, ми спробуємо поглянути на іншу сторону доступу до публічної інформації - закритість, небажання розпорядників оприлюднювати чи надавати важливі дані.

На конференції ми поговоримо з представниками/цями стартапів, громадських організацій та, сподіваємось, влади, про те, як в Україні працює "закритість за замовчуванням" на противагу відкритості, як тут займаються openwashing і що це таке, які дані вкрай потрібно відкрити (і це можливо), але чомусь їх досі не відкрили, а також про те, що робити з закритими даними в 2020 році.

Приходьте, буде цікаво! На вас також чекають тематичні наліпки, кава і до кави.

Організатор конференції - OpenUp Ukraine (openup.org.ua). Це ініціатива за відкриті дані, код, формати і дослідження. Партнерами заходу є проекти Програма розвитку ООН в Україні, "Відкрите просторове планування", "Регуляторна мапа України", "Суд на долоні", "Clarity project", "Detox Ukraine", Ізівей, Платформа прав людини, Доступ до правди та інші проекти, ініціативи, які входять в OpenUp Ukraine.

Контактна особа - Надія Бабинська (virnadiia@gmail.com, 0500367224)

ПІБ *
Your answer
Контактний номер телефону
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Організація, яку (якщо) представляєте *
Your answer
Очікування від конфи
Your answer
Побажання організатор(к)ам
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service