Vyplnění Vašeho textu a výběr písma
Obdržené číslo objednávky *
7místné číslo objednávky jste obdrželi na Váš e-mail po dokončení nákupu tohoto zboží v e-shopu. Nemáte-li ještě toto zboží objednané, je nutné si jej nejprve objednat a až následně vyplnit tento formulář.
Your answer
Výběr typu písma *
Všechny typy písma mají i české znaky, nemusíte se proto při výběru ničeho obávat a Vaše texty napište s diakritikou.
Vaše monogramy *
Monogram na korkové zátky může mít 2 nebo 3 znaky. Nejčastěji se používá formát se 3 znaky v podobě například M&P, M + P nebo M (srdce) P. Jedná se o křestní jména nevěsty a ženicha. Nevíte-li, jak na klávesnici napsat znak &, můžete si jej odsud zkopírovat, nebo do textu napište (and). Vždy rozlišujte velká a malá písmena v textu a používejte diakritiku, chcete-li ji tam mít! Na korkách bude přesně to, co nám zde zadáte. Do textu můžete vložit libovolné motivy, viz ukázka.
Captionless Image
Your answer
Vzkaz pro nás
Zde můžete ještě upřesnit Váš požadavek personifikace. Všechny informace pro výrobu Vaší objednávky budeme čerpat z tohoto formuláře. Nebudeme-li si z Vašeho zadání něčím 100% jisti, budeme Vás určitě kontaktovat.
Your answer
Informace k výrobě
Technologie laserového gravírování neumožňuje měnit barvu textu, která je na korku v tmavě hnědé, až černé barvě. Gravírování je hezké a velmi dobře čitelné.
Nyní nezapomeňte kliknout na tlačítko ODESLAT
Kvůli ochraně proti robotům je možné, že budete požádáni o označování fotografií i v několika krocích. Prosíme Vás, dokončete toto ověření, abyste mohli formulář v pořádku odeslat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service