Ankieta dla młodych organizacji, patronów oraz grup nieformalnych w ramach projektu pn. "Startuj z FIO- lubuskie lokalnie"
W związku z realizacją Państwa projektu, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która dotyczy udziału w naszym projekcie. Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka chwil. Dziękujemy.
Czy w czasie realizacji Waszego projektu korzystacie z pomocy/doradztwa/wsparcia personelu projektu "Lubuskie Lokalnie"?
Clear selection
Czy wsparcie, o którym mowa w poprzednim pytaniu było dla Was pomocne?
Clear selection
Czy dokumenty przygotowane przez Operatorów w ramach konkursu na mikrodotacje były dla Was zrozumiałe i przejrzyste (regulamin, ogłoszenie, formularze wniosków, zasady realizacji, kryteria, sprawozdanie)?
Clear selection
Która z poniższych odpowiedzi dot.pozyskania środków z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich jest adekwatna do Waszej sytuacji
Clear selection
Na jaki cel Wasza organizacja przeznaczyła pozyskaną mikrodotację?
Clear selection
Ilu wolontariuszy oraz członków Waszej organizacji zaangażowaliście do współpracy w ramach realizacji projektu?
Clear selection
Jakie jest doświadczenie Waszej organizacji w zakresie pozyskiwania środków finansowych na działalność statutową?
Clear selection
Czy przygotowanie i realizacja projektu w ramach pozyskanego grantu pomogło Waszej organizacji w poprawie Waszych umiejętności i kompetencji w zakresie pozyskiwania, realizacji, rozliczania projektów?
Czy pozyskanie mikrodotacji w ramach "Lubuskie Lokalanie" na realizację projektu zachęciło Was do realizacji kolejnych projektów i postaranie się o inne środki finansowe na realizację własnych pomysłów?
Clear selection
Prosimy o dokończenie zdania i wybranie najbardziej adekwatnych dla siebie opcji; W wyniku realizacji projektu:
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy