אפרוחי מידברן 2021 - כי לכל דבר יש את הפעם הראשונה Midburn's virgions 2021 - because everything has its first time
אפרוחי מידברן אהובות (לפעמים נקרא גם ורג'נים) זה מפגש ראשוני שמאפשר למשתתפות ומשתתפים שעוד לא היו בכלל, או עוד לא היו הרבה באירועי ברן, ומרגישים שעוד לא מספיק מכירים או מבינים - לבוא , להכיר, לשמוע ולשאול.
מידברן היא קהילה מדהימה גדולה עשירה ומגוונת,
יחד עם זאת לפעמים מבחוץ זה יכול להרגיש כמו קבוצה סגורה עם סלאנג לא ברור, מנהגים הזוים, ווייב משונה ולא כל כך ברור מאיפה מתחילים.

אז ברוכים הבאים, כאן זה המקום הנכון להתחיל
במפגש הזה מותר לשאול הכלללל, ואנחנו מבטיחים לענות על הכלללל

Beloved Midburn "Virginers", This event is an initial meeting for participants who have not been to any or have attended only a few Burn events and feel that they do not know or understand enough about the world of the Burn. This is a perfect opportunity to come, get to know, hear and ask anything you would like to know.
Midburn is an amazingly rich and diverse community but sometimes from the outside it can feel like a closed group with unclear slang, hallucinatory customs, and a weird and not so clear vibe.

If this is calling to you, welcome, this is the right place to start.
In this meeting all questions are welcome without any judgment! You can ask about the rules, the customs or anything your heart desires and we promise to answer in a non-judgmental non-cynical way.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Midburn. Report Abuse