wNieboGłosy 2018 - rekrutacja do chóru
Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Chóru wNieboGłosy, który wystąpi na scenie podczas koncertu w dniu Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 31 maja 2018, razem z Zespołem i Orkiestrą.
W wielu miastach Polski co roku w Boże Ciało wznosi się do nieba dźwięczne uwielbienie. Chcemy również we Wrocławiu spotkać się ponownie na pl. Wolności i oddać publicznie cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie.
Dołącz do nas :)

Organizatorem koncertu jest Archidiecezja Wrocławska, a koncert odbędzie się pod patronatem księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego.

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2018 r.
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Rok urodzenia *
Czy czytasz nuty? *
Jakim głosem śpiewasz? *
W jakim chórze/zespole/scholi śpiewasz?
Jeśli brałeś udział w podobnym wydarzeniu napisz w jakim?
Jak dowiedziałeś się o projekcie?
Clear selection
Twój telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przygotowania i przeprowadzenia warsztatów chóru i koncertu "wNieboGłosy2018" oraz informowanie mnie drogą elektroniczną o procesie przygotowań do wydarzenia w zakresie niezbędnym do jego realizacji. *
Po przesłaniu zgłoszenia, na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz najważniejszymi informacjami. W przypadku jego braku sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce mailowej.
Informacje zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Fundację MŁODZI MŁODYM, jako administratora danych osobowych wyłącznie na potrzeby koncertu "wNieboGłosy2018" i nie będą udostępniane osobom trzecim.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy