Formularz zgłoszeniowy na na zajęcia ekologiczne // ekoczwartki w Dziewczyńskim Centrum Mocy dla dziewcząt w wieku 7-12 lat.
Zapraszamy na ekologiczne warsztaty w czwartki - będziemy rozmawiać o ekologii, planować i podejmować różne działania na rzecz naszej planety i życia w zgodzie z naturą, bez zatruwania jej różnego rodzaju odpadami. W planach mamy m.in. tworzenie eko songu, muzykę dla klimatu- zbudowanie orkiestry eksperymentalnej z użyciem przedmiotów codziennego użytku (tzw.soundpainting), upcyklingowe szycie woreczków na zakupy lub piórników, warsztaty nt. smogu, odpowiedzialnej konsumpcji, ochrony flory i fauny, kończących się zasobów ziemi i inne. Szczegółowe plany będą uzgadniane z uczestniczkami - chcemy, żeby to dziewczyny współdecydowały i miały wpływ na to, czym się zajmiemy.

PROWADZĄCE i TERMINY
Kasia Hromek i Ania Wyjatek: 15.10, 22.10, 17:00-19:00
Magda Koperska: 22.10, 5.11, 19.11, 3.12, 17.12, w godz. 17:00-19:00.

Liczba miejsc: ok. 10

WIEK uczestniczek - 7-12 lat.

MIEJSCE:
Zajęcia odbywać się będą w Dziewczyńskim Centrum Mocy, w siedzibie fundacji Autonomia - os. Centrum C-9 w Krakowie - Nowej Hucie (w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Centralnego im. Ronalda Regana, od strony Al. Andersa). Miejsce jest dostosowane do poruszania się na wózku.

WARUNKI UCZESTNICTWA I FINANSOWANIA ZAJĘĆ

EKONOMIA DZIELENIA SIĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Autonomia dokłada wszelkich starań, żeby nasza oferta była dla wszystkich dostępna (m.in. ekonomicznie i architektonicznie). Czasem udaje nam się pozyskać dotacje lub darowizny, które pomagają w utrzymaniu lokalu, pokrywaniu kosztów bieżącego funkcjonowania.
Zajęcia są prowadzone na zasadzie wolontariatu. Wyposażenie zostało zakupione ze środków przekazanych w ramach zbiórki urodzinowej i małej dotacji.

NIE UZALEŻNIAMY MOŻLIWOŚCI UCZESTNICTWA OD WPŁAT!
Chcemy by uczestniczki niepełnoletnie i te osoby, które aktualnie są w "wymagającej" sytuacji finansowej, nie ponosiły opłat za uczestnictwo w zajęciach. Jednocześnie chcemy, żeby to miejsce było niezależne m.in. od zmian politycznych i żeby działało.
Dlatego Dziewczyńskie Centrum Mocy działa w oparciu o ekonomię dzielenia się (share economy) i ekonomię daru (gift economy). Wierzymy, że także w Polsce możliwe jest istnienie takiego miejsca! To Ty decydujesz o tym, w jaki sposób możesz wspierać i współtworzyć to miejsce i ten program.

LICZYMY NA CIEBIE!

Nawet najmniejsza, ale regularna wpłata, jest bezcenna! Według zasady: Pay as you like/can, czyli podaruj ile chcesz/możesz.

Jak ustawić regularną darowiznę?
1. Korzystając z bankowości internetowej:
- wejdź na stronę swojego banku i zaloguj się
- przejdź do zakładki, z której robisz przelewy
- wybierz "stałe zlecenie" i wypełnij formularz: dane do przelewu Autonomii, określ kwotę (15, 30, 50 lub inną kwotę), termin pierwszego przelewu i częstotliwość. W tytule wpisz "Darowizna na cele statutowe". Zatwierdź.

2. Idąc do banku: zwróć się do punktu obsługi i zleć zlecenie stałe

Konto bankowe, na które przyjmowane są darowizny:
Nr rachunku: PeKaO S.A. I O/Kraków nr r-ku: 67 1240 4650 1111 0010 4204 4254
FUNDACJA AUTONOMIA
ul. Konrada Wallenroda 55/75, 30-867 Kraków

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Możesz nas wspierać jednorazowo
- przez Paypal: https://www.paypal.com/donate/?token=9fKySz-K2ccoe02Eo_QYVMKJaGhnoMCpLSVkLSMxLK5wDhpqTYVv1JsYCghXrWFNpV1ytG&country.x=PL&locale.x=PL
- wpłacając jednorazową darowiznę na nr rachunku podany wyżej.

Jeśli chcesz współtworzyć to miejsce w inny sposób - pisz do nas: dziewczynskie@autonomia.org.pl
Email *
Imię i nazwisko uczestniczki *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna/ki prawnego/ej uczestniczki, jeśli uczestniczka ma poniżej 18 lat (w innym przypadku prosimy wpisać - nie dotyczy) *
Numer telefonu uczestniczki lub rodzica/opiekuna/ki prawnego/ej uczestniczki (w przypadku osób niepełnoletnich) *
Adres e-mail, pod którym można się skutecznie skontaktować z uczestniczką *
Zgłaszam się na warsztaty: *
Czy masz/uczestniczka ma, jakiś rodzaj niepełnosprawności? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Autonomia. Report Abuse