Dzīvā bibliotēka. Kultūras sarunas.
Projekta "Pabūsim kopā" nr. DIKS-20-472-lī ietvaros Izaugsmes kafejnīcas SPIIKIIZI pagrabā tiek organizēts pasākums - Dzīvā bibliotēka.

Pasākums, kur tiks uzaicināti Latvijā dzīvojoši cilvēki, ar saknēm citur pasaulē, lai stāstītu savu dzīvesstāstu, izaicinājumus un priekus.

Pasākuma sākums plkst. 17:00.

COVID-19
! Dalībnieks nedrīkst pieteikties, ja viņš vai viņa ģimenes loceklis (no vienas mājsaimniecības) mazāk kā mēnesi pirms pasākuma ir bijis ārzemju braucienā uz valstīm, kurās ir augsta COVID-19 izplatība un kuras iekļautas šajā SPKC sarakstā:https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0 (tabulā ir norādīts, pēc kuru valstu apmeklējuma ir jāievēro 14 dienu pašizolācija!).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
Vecums *
E-pasta adrese *
Kā Tu uzzināji par pasākumu? *
Required
Piekrītu, ka pasākuma laikā uzņemtie fotoattēli un video, kuros esmu redzams, tiks izmantoti publicitātes nolūkiem. *
Required
Vai Tu vēlies saņemt norādītajā e-pastā ikmēneša Latvijas Sarkanā Krusta jaunumu apkopojum? *
Esmu informēts un piekrītu, ka biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" apkopos manus datus projekta "Pabūsim kopā" vajadzībām kā tā gaitā, tā arī izvērtēšanas un atskaišu iesniegšanas procesā. (I am informed and agree that the Latvian Red Cross will collect my data for the needs of the project "Pabūsim kopā" both in the course of it, as well as in the process of evaluation and submission of reports.) *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy