Rejestracja uczestników na szkolenie on-line
Tytuł szkolenia on-line: Roczny Plan Wspomagania, czyli jak skutecznie podnieść jakość pracy szkoły
Termin: 23 września 2020 r. godz. 16.00

Szanowni Państwo!

Szkolenie on-line prowadzone będzie na platformie Zoom, dlatego po zarejestrowaniu się na niniejsze szkolenie należy zainstalować narzędzie zoom.us na swoim komputerze. Film instruktażowy, jak przeprowadzić proces instalacji zoom.us, znajdą Państwo na stronie https://www.youtube.com/watch?v=B_5BRlbEzY4&t=63s.

Na Państwa adres mailowy podany w niniejszym formularzu zostanie przesłana w dniu poprzedzającym szkolenie wiadomość z numerem ID do pokoju spotkań na platformie Zoom.

Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są w AKTUALNOŚCIACH na naszej stronie: www.odn.zce.szczecin.pl.

Do zobaczenia online!

Kinga Maciaszczyk
doradca metodyczny ds. języka polskiego w ODN ZCEMiP, trener procesu wspomagania
Email address *
Imię i nazwisko *
Szkoła - pełna nazwa i adres (MIEJSCOWOŚĆ!) *
Funkcja (dyrektor, wicedyrektor, przewodniczący zespołu, nauczyciel) *
Nauczany przedmiot *
Zapoznałem się z klauzulą informacyjną: "Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej znajdują się na stronie internetowej pod adresem: http://zcemip.szczecin.pl/index.php/rodo-w-zcemip. Dane osobowe są przetwarzane w celu organizacji i prowadzenia formy doskonalenia przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w ramach Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. w celu wykonania obowiązku prawnego nałożonego Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 r. poz. 1045). *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy