סליחה, אפשר עצה?
אמ;לק:
ספרו לנו על התמודדות שיושבת עליכן.ם ואתן.ם מרגישות.ים תקועות.ים איתה - וניתן לכן.ם את העצה הכי טובה בעולם.

*******************************************************************************************************************

קצת יותר בהרחבה:
אנחנו יודעות שלעיתים קרובות החיים מלאים בשיט - במערכות יחסים, בחברויות טובות, עם המשפחה, עם השותפים לדירה, עם העבודה ובעצם... עם הכל. לפעמים הכל נראה גדול מדי ומתוסבך מדי, וקצת קשה לצאת החוצה מהלופ ולראות את הדברים בבהירות.

בשביל זה אנחנו פה!

הפודקאסט שלנו ״שיט של אחרים״ מאפשר למי שרוצה לשתף באנונימיות מוחלטת כל התמודדות שיושבת לו או לה על הלב - ולקבל כלים לפתור אותה. זה יכול להיות קושי במערכת יחסים, סיפור הזוי שקרה לכם, צרה שנקלעתם אליה, או סתם סרט שאתן.ם אוכלןת.ים על משהו ולא יודעות.ים איך לצאת ממנו.
אנחנו פה בשביל לתת לכםן עצה טובה וחברית משתי נשים חיצוניות לגמרי שלא מכירות אתכן.ם, אוהבות אתכן.ם כפי שאתןם, שרואות את הדברים באובייקטיביות, ועברו שיט או שניים (או מיליון) בחיים שלהן.

אנחנו - יהב ארז וסיון לוטן - נשמח לעזור לכןם בכל מה שתבקשו. אנחנו נתייחס לסיפור עם כל הכבוד שמגיע לו, נעמיק בו בפודקאסט, ננסה להבין אותו יחד, ניתן את התובנות שלנו למצב, ובעיקר - נגיד מה כדאי לעשות לדעתנו בשביל לפתור אותו.
ואם לא לפתור - אז לפחות איך ניתן להגיע להקלה או תובנה משמעותית שיעזרו לכם מאוד בהתמודדות הזאת.

מי שמנו?
זאת שאלה שטבעי שתעלה אצלך, ולכן חשבנו ששווה לספר קצת על עצמינו:

סיון לוטן; עו"ס בעלת תואר שני, מתמחה בטיפול מיני, מרצה, יועצת ומחנכת למיניות בריאה. מקדמת את גישת ה- Sex Positive.

יהב ארז; סתם אישה חכמה ;) וגם בוגרת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר ותואר שני בתכנית למדע, טכנולוגיה וחברה באוניברסיטת בר אילן. חוקרת עצמאית את התודעה הפרטית והקולקטיבית, ויוצרת הפודקאסט "תודעה רבה".

יאללה - דברו אלינו.
כי החיים מלאים בשיט.
וקצת נחמד להיזכר שלכולם יש כאלו
ועוד יותר נחמד לדעת שתמיד יש מה לעשות, גם כשנראה שניסיתןם כבר הכל.

**הכל באנונימיות מוחלטת - תרגישו חופשי לפרוק**
**מתוך כלל הסיפורים שיתקבלו, נבחר את הסיפורים שיופיעו בפודקאסט ונפרסם בקבוצת הפייסבוק שלנו את השמות הבדויים של הסיפורים עליהם אנחנו הולכים לדבר - ממליצים לעקוב**
**חשוב לנו לציין שהעצות שלנו הן לא תחליף לטיפול פסיכולוגי**
קודם כל - שם מלא בדוי (המלצת המערכת: שם פרטי של מפורסמ/ת מהמגדר שלך שהערצת בילדות + שם המשפחה של אמא שלך לפני הנישואים - כן אנחנו חנוניות וגאות בזה).
מגדיר/ה את עצמי
Clear selection
גיל:
אז מה השיט שבא לך לחלוק? ספר/י בכמה שיותר פירוט. מה קרה? מתי? איך זה התחיל? מיהן הדמויות המעורבות? (בכמה שיותר פירוט אבל עד 200 מילה :))
מה זה גורם לך להרגיש? מה הבעיה פה בעצם?
אז מה השאלה שלך בשורה התחתונה? במה אנחנו יכולות לעזור?
יצא שאנחנו מקבלות המון פניות (ברוך ה') ויכול להיות שתקבלו תשובה בדיליי של שבועות ואפילו חודשים. עד כמה זה קריטי שתקבלו תשובה בחודש הקרוב? *חשוב לציין שאנחנו לא יכולות להתחייב לענות בזמן שביקשתם, אבל מבטיחות לנסות) *
הכי דחוף שיש
זה יכול לחכות
במילוי טופס זה, אני מסכים/ה שהפרטים שמסרתי בטופס ישמשו את הפודקאסט. אני מבין/ה כי ליוצרות הפודקאסט שמורה הזכות לעבד ולערוך את התוכן כראות עיניהם ועל פי צרכיהם. בנוסף, יוצרות הפודקאסט אינן מתחייבות לפרסם את התוכן הכתוב ויכולות בכל שלב ומכל סיבה לא לפרסם את התוכן המדובר. פרטי הכותב/ת יישמרו אצל יוצרות הפודקאסט ולא יתפרסמו בשום מקום חוץ מבפרקי הפודקאסט עצמו, גם במידה ומדובר בתכנים יוצאי דופן.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy