"Написання проектів. Фонди ЄС", 18-19 травня 2019 року, м. Київ
Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Бидгощ (Польща)
у співпраці із компанією Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща) з 2009 року веде системну роботу по підготовці фахівців у сфері написання та управління проектами.

Тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС» – базовий тренінг з написання проектів. Тренінг дає можливість отримати необхідні знання для початку ведення проектної діяльності або ж систематизувати наявні знання, розібравшись детально з поняттями «мета», «цілі», «завдання», «структура проекту» тощо, з питаннями структури та бюджету проекту, зі специфікою роботи в міжнародних проектах. Учасники тренінгу отримують базовий рівень знань по роботі з фондовими коштами, в тому числі із структурними фондами ЄС.

До участі запрошуються: представники бізнес-середовища, консалтингових фірм, громадських організацій, територіальних громад та інші зацікавлені особи, котрі планують залучення коштів через проектну діяльність для розвитку своїх організацій/фірм/установ.

Прізвище та ім'я *
Дата народження
Місто, в якому проживаєте *
Контактний e-mail *
Контактний номер телефону *
Назва установи/організації/фірми
Посада
Звідки ви дізналися про проект?
Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.
1. Для участі у тренінгу необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв'язку.

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов'язується здійснити оплату за навчання по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників тренінгу.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у тренінгу у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв'язку Ceasc.net@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+380932095312, viber - +380971599644).

6. Учасники забезпечуються роздатковим навчальним матеріалом, кава-перервами.
Доїзд до місця проведення тренінгу, обід та проживання покриваються коштом учасників тренінгу.
По завершенню тренінгу учасники отримають Сертифікати .

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy