فرم ثبت نام چهارمین دوره آموزش مجازی مدارس دینی اهل سنت و جماعت جنوب ایران
بسم الله الرحمن الرحیم
تلاش براي شـكوفاسـازي اسـتعدادها ي رشد و كمال كه خداوند در نهاد بشر گذاشته است، رسالت همه كساني است كه فكر نو و روحي والا دارند.
مدارس دینی اهل سنت و جماعت ایران در سراسر کشور، يكي از مناسـب ترين بسترهاي كمالجويي و آرمانخواهي براي کسانی است كه هم تشنه معارف ناب قرآن و هم شوق خدمت به اسلام، خدمت به خلق و همنوعان را دارند.
شــما كه ميخواهيد وجودي مفيد و مؤثر بوده، فكري الهي و پاك داشــته باشــيد و در حريم ارزشهاي متعالي، دعوتگری كارآمد، مشـاوري امين و مربياني هدف شـناس و تأثيرگذار باشـيد، شـايسته است كه با تحصـيل در مدارس دینی و فراگيري علوم اسـلامي و معارف قرآني، هم از سـرچشـمه ايمان سـيراب شويد، هم به روياندن جوانه هاي مستعد اين مرز و بوم بپردازيد.
لذا آموزش مجازی شورای عالی مدارس اهل سنت و جماعت جنوب ایران همچون سالهای گذشته آمادگي دارد تا از خواهر و برادر علاقمند به دروس اسلامی، برای سال 98-1397 ثبت نام به عمل آورده و در خدمت اسـتعدادهايي باشد كه ميتوانند در عصـر حاضـر، وجود خويش را وقف تعالي ارزشهاي اخلاقي در جامعه سـازند و به مسئوليت خويش در قبال اسلام عزيز و امت مسلمان و جهان اسلام عمل كنند.
دوره های آموزش مجازی چهار سال (8ترم) می باشد، که دو سال مقدمات و دو سال متوسطه خواهد بود و پس از پایان دوره، مدرک اتمام دوره همانند دوره ی حضوری با قید ( دوره مجازی) توسط دبیرخانه شورای مدارس مقدمات و متوسطه صادر می گردد.
طی این دوره چهارساله دروسی از قبیل: تفسیر، فقه، عقیده، حدیث، نحو، صرف، لغت، قصص، حفظ و روانخوانی قرآن، مصطلح، اصول، سیرت، میراث، بلاغت، تاریخ و منطق، توسط اساتید مدارس دینی جنوب ارائه می گردد.
شرایط پذیرش:
1- داشتن مدرک سیکل یا حداقل 16 سال ( محدودیتی برای بالا بودن سن وجود ندارد).
2- آشنایی کلی با رایانه و اینترنت ( جهت استفاده مطلوب از سایت آموزش مجازی، جهت دانلود فیلم های آموزشی و امتحانات آنلاین الزامی میباشد).
3- موفقیت در آزمون مجازی ( با صلاحدید اداره آموزش).
4-داشتن ایمیل شخصی (جهت ارسال مدارک و دریافت نام کاربری و رمز عبور به سامانه آموزشی)

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service