Анкета спікерки STEM is FEM
STEM is FEM - благодійний соціальний проєкт, який мотивує більше дівчат обирати професію у технічних галузях.

Ми маємо три основні мети:
➧ подолання гендерних стереотипів,
➧ збільшення кількості молоді у технологічних професіях
➧ заснування ком’юніті успішних жінок, які підтримують одна одну.
Для цього ми що два місяці проводимо освітні модулі, присвячені різним STEM-напрямкам (від космічних технологій до агропромисловості). Між ними - найрізноманітніші просвітнецькі активності, що можуть зацікавити учасниць нашого проєкту (від екскурсії міністерством до майстер-класу з написання есе чи лекції про подолання сімейного насильства). А раз на місяць збирається літературний клуб нашого проєкту ЛітMINT, куди ми запрошуємо наукових експертів.  

Наша аудиторія: дівчата-школярки старших класів. Більшість наших учасниць має 14-17 років, та наймолодшій учасниці було 11.
На позамодульні активності до нас доєднується велика кількість дорослих учасниць та учасників.
Наші теми лімітуються виключно інтересами нашої аудиторії. Бо саме на них ми спираємося, плануючи наші події.
Усі наші події мають широке висвітлення у ЗМІ. Спікерки наших модулів перелічені у спеціальному розділі нашого сайту, а матеріали про те, як пройшли заходи виходять на ресурсах проєкту, інформаційних партнерів і розсилаються широкому колу медіа-ресурсів. У цих матеріалах ми зазначаємо ім’я і посади наших спікерок та цитуємо їх точку зору на питання.


Бажаючі взяти участь у наших подіях можуть обрати для себе опції:

       ◉ Галузевої спікерки модулю - якщо ви працюєте у STEM-галузі, та готові поділитися своїм досвідом із дівчатами, ми охоче запросимо вас на сесію питань-відповідей із спеціалістками галузі під час тематичного модулю. Задля цього ми попросимо вас зробити невелику розповідь про власний професійний досвід і освіту, чим займається ваша професія, які має плюси та мінуси і чим може зацікавити. І, звісно, відповісти на питання дівчат. Загальний хронометраж - 30 хвилин.

       ◉ Освітньої спікерки модулю - якщо ви є спеціалісткою у STEM-галузі, та готові приділити підготовці до події трохи більше часу, то ми залюбки попросимо вас прочитати лекцію, чи провести майстер-клас під час тематичного модулю. Зазвичай, освітні активності мають хронометраж від 1 години. Вузька тематика залежить від теми модулю та ваших особистих вподобань.

       ◉ Консультантки модулю - якщо ви є спеціалісткою у STEM-галузі, та поки що не готові до виступу перед аудиторію, ви можете допомогти нам у підготовці модулю - розробці конкурсних завдань, структуруванні матеріалів, пошуку спеціалісток, тощо.

       ◉ Спікерки позамодульного заходу - якщо сфера ваших інтересів полягає поза вузькою STEM-тематикою, та ви хочете поділитися із дівчатами цікавою інформацію та навичками, ми залюбки заплануємо позамодульну подію на іншу тему. Формат і тематику обговорюємо персонально у кожному випадку із великою гнучкістю.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
ПІБ *
Телефон *
Посада? Ким зараз працюєте? *
Теми та напрями, спікером чи експертом у яких можете бути: *
У якій формі співпраці зацікавлені: *
проставте галочки, можна обрати кілька варіантів
Required
Чи є у вас досвід публічних виступів, спілкування із підлітками, участі у волонтерських освітніх подіях чи проєктах? *
Чи є у вас вже готова ідея події чи власної участі? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy