Test dla lekarza
Podstawowym celem programu „Test dla lekarza” jest wsparcie lekarzy i lekarzy dentystów - członków Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w dostępności do testów PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Zgodnie z regulaminem (https://bit.ly/2HTYHT3) do skorzystania z programu „Test dla lekarza” uprawnieni są członkowie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, którzy nie mają możliwości wykonania testu w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2 u żadnego ze swoich pracodawców/zleceniodawców lub w przypadku lekarzy/lekarzy dentystów emerytów nie mają możliwości wykonania testu w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2 poza systemem POZ.

Wypełnienie wniosku przez lekarza/lekarza dentystę WIL jest pierwszym krokiem przystąpienia do akcji "Test dla lekarza" i nie jest jednoznaczne z jego zakwalifikowaniem. Potwierdzeniem kwalifikacji do programu, jest kontakt pracownika Biura WIL. Szczegółowe informacje na temat procedur dostępne są na stronie wil.org.pl/test-dla-lekarza.

Warunkiem udziału w programie „Test dla lekarza” jest partycypowanie przez lekarza/lekarza dentystę w kosztach wykonania testu w wysokości 150,00 zł. Pozostałą część kosztów pokrywa Wielkopolska Izba Lekarska (warunkiem udziału w programie jest uregulowana sytuacja składkowa, o ile nie nastąpiło zwolnienie z obowiązku ich opłacania). Opłatę za test należy uiścić na konto Wielkopolskiej Izby Lekarskiej po potwierdzeniu przez pracownika WIL zakwalifikowania do programu. Numer konta podany jest na stronie wil.org.pl/test-dla-lekarza.

Każda z osób zakwalifikowanych do programu „Test dla lekarza” ma możliwość jednokrotnego wykonania testu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w jednej ze wskazanych placówek. Wyjątkiem jest przypadek otrzymania wyniku określanego jako niejednoznaczny/niediagnostyczny. Wówczas uczestnik programu „Test dla lekarza” może wykonać test ponownie, na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszego pobrania. W takiej sytuacji należy skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem Biura WIL mailowo na adres: testdlalekarza@wil.org.pl.

Wszelkie pytania na temat akcji prosimy kierować na adres:
testdlalekarza@wil.org.pl
Email address *
Numer telefonu: *
Imię i nazwisko: *
Numer PWZ: *
Specjalizacja: *
Jestem: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wielkopolska Izba Lekarska. Report Abuse