Přihláška dobrovolníka na T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH v Praze, obora Hvězda - 8. 9. 2021
Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru.

T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhají tisíce běžců po celé České republice.

Staň se součástí organizačního týmu i ty! Vyplň tento formulář a my se ti ozveme s dalšími informacemi. Hledáme pomocníky na trasu závodu, do oblasti startu/cíle, na občerstvovací stanice, do úschovny.

Po vyplnění dotazníku budeš zařazen do databáze dobrovolníků a přidáme tě do příslušné skupiny na Facebooku (zažádejte o vstup - viz odkaz po vyplnění dotazníku), která bude našim hlavním komunikačním kanálem.

Odměnou za pomoc ti bude dobrovolnické pořadatelské tričko, jídlo/pití na celý den a nadupaný startovní balíček s dárky od partnerů. A hlavně - zážitek z olympijské akce!

Těšíme se na tebe!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Příjmení: *
Jméno: *
Datum narození: *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon: *
E-mail: *
Adresa trvalého bydliště
Ulice: *
Číslo popisné: *
Město: *
PSČ: *
Facebook - hlavní komunikační kanál
Po vyplnění dotazníku se ti zobrazí odkaz (link) na skupinu - požádej o vstup.
Jméno na Facebooku: *
V případě, že nemáte účet na Facebook, zanechte zprávu - NEMÁM ÚČET
Odkaz (link) na váš profil na Facebooku: *
V případě, že nemáte účet na Facebook, zanechte zprávu - NEMÁM ÚČET
Velikost trička: *
Možnosti tvého zapojení: *
Required
Pokud máte nějaké poznámky či připomínky, můžete je napsat zde:
Informace o zpracování osobních údajů *
Český olympijský výbor, se sídlem Benešovská 1925/6, 101 00 Praha 10, IČO: 48546607 („ČOV“) bude jako správce zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa (ulice, číslo popisné, město, PSČ), číslo mobilního telefonu, e-mail, jméno na Facebooku a profil na Facebooku ("osobní údaje") za podmínek uvedených dále. ČOV bude zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů („GDPR“), zákonem o zpracování osobních údajů a dalšími právními předpisy. ČOV bude zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zajištění Vaší účasti na T-Mobile Olympijském běhu 2021 v Praze (obora Hvězda). Bez poskytnutí uvedených osobních údajů pro uvedený účel představující obsah smluvního vztahu mezi Vámi a ČOV a oprávněné zájmy ČOV není Vaše účast na T-mobile Olympijském běhu 2021 v Praze možná. ČOV, jakožto správce Vašich osobních údajů, je oprávněn zpracovávat Vaše osobní údaje rovněž prostřednictvím určených zpracovatelů uvedených na https://www.olympijskybeh.cz/. Vaše osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům či spolupracovníkům ČOV či zpracovatelů. Vaše osobní údaje budou zpracovávány jak manuálně, tak automatizovaně. Odesláním dotazníku prohlašujete, že jste byl/a informován/a o těchto právech a povinnostech: o právu (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, a taktéž o právu (vi) vznést námitku, po níž zpracování osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li ČOV, že existují závažné oprávněné důvody pro jejich zpracovávání, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami, zejména je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, a o právu (vii) podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se neváhejte obrátit na Kateřinu Rezekovou, e-mail: katerina@volunteers4sport.cz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy