Objednávka na Dyzajn market: 8.12. náměstí Václava Havla, Praha.
Milujeme kvalitní jídlo a kromě našeho klasického sortimentu (kaše & pomazánky) přivezeme na Dyzajn market i naši speciální kolekci. A ta je na objednávku. Uzávěrka je ve středu 5. 12. 23:59. Prosím, vyzvedněte si vámi objednané nejpozději do 16:00 v sobotu 8. 12. 2018 u nás na stánku http://www.dyzajnmarket.com/
Děkujeme
Email address *
Vaše telefonní číslo *
Využijeme jen v případě nutnosti, např. nedoručení emailu apod...
Your answer
Pohankový chléb 850 g. 95,-Kč
Chcete omezit lepek v jídelníčku, ale zároveň se nechcete cpát škroby či podivnými ingrediencemi, ze kterých jsou často bezlepkové potraviny vyráběné (nabízí se otázka, zda jsou zdraví prospěšné?)? Náš pohankový chléb je z přirozeně bezlepkových ingrediencí: 61 % pohanka kroupa*, 7 % kukuřičná mouka*, pitná voda, len mletý*, jablečný ocet, slunečnicový olej*, mořská sůl, koření, vinný kámen, jedlá soda. Posypán dýňovými semínky*. * = BIO. Baleno do papíru. Skladovat v chladu.
Meruňkové pyré (džem) 200 g. 90,-Kč
Úžasná "marmeláda" bez přidaného cukru (ani sladidel či jiných divností). Vyrábíme ze sušeného BIO ovoce s přidáním kapky citrónu, mořské soli a koření. Nezavařujeme, nutné skladovat v lednici a spotřebovat do 14 dnů. Baleno do skla.
Datlová pasta (džem) 200g. 80,-Kč
Skvělé sladidlo bez přidaného cukru (ani sladidel či jiných divností). Můžete použít i jako mlsadlo: přimíchejte kakao a neskončíte u první lžičky. Vyrábíme ze sušeného BIO ovoce s přidáním kapky citrónu, mořské soli a koření. Nezavařujeme, nutné skladovat v lednici a spotřebovat do 14 dnů. Baleno do skla.
Fíkové pyré (džem) 200g. 100,-Kč
Milujeme křupavé kuličky, které fíky obsahují. Exotická "marmeláda" bez přidaného cukru(ani sladidel či jiných divností). Vyrábíme ze sušeného BIO ovoce s přidáním kapky citrónu, mořské soli a koření. Nezavařujeme, nutné skladovat v lednici a spotřebovat do 14 dnů. Baleno do skla.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service