הבריגדה האדומה - אמנות למען צדק אקלימי | הרצאה והתנסות
ינואר 2020 - חודש האקלים במזא"ה 9 - ארבעה שבועות של הרצאות, הקרנות, מפגשי אקטיביסטיות ותושבים מעורבים סביב הנושא הבוער בעולם - משבר האקלים! 19:00 - 21:00
___________________________________________________

מוזמניםות לערב מיוחד בו נשוחח על אומנות ככלי ביטוי אקטיביסטי ועל תפקידיה וכוחה במחאה אזרחית, נספר על הבריגדה והתנועה המתפתחת שלה בארץ, ולאחר מכן נצא ביחד אל הרחוב (מי שמעוניינ/ת) ונחווה תנועה יחד ,במרחב הציבורי ,כהבריגדה האדומה.

הבריגדה האדומה היא תנועה אומנותית עולמית אשר התפתחה בעקבות שינוי האקלים ומצב החירום העולמי.

התנועה מבקשת להעלות מודעות סביבתית, אקולוגית וחברתית , ולוקחת חלק באירועי מחאה קטנים וגדולים, הקוראים לממשלות להכריז על מצב חירום ולשקוד על מציאת פתרונות, ברמה האישית וברמה המדינית.

**** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **** **

חודש האקלים במזא"ה 9 הוא פרויקט רחב המערב תושבים מעורבים, מרצים, אקטיביסטיות וקהל סקרן. על רקע יוזמות שהגיעו אלינו בנושא האקלים ולאור ההתעוררות התודעתית המאסיבית שמתחוללת מאז השריפות באמאזונס בקיץ האחרון, הבנו כאן במזא"ה שאנחנו צריכים להגדיל את המאמצים לחשוף תוכן שקשור למשבר האקלים ולדרכי ההתמודדות איתו. אז.... הכרזנו כך! ינואר 2020 הוא חודש האקלים, חודש שלם בו נלמד על אחד הנושאים הכי בוערים בימינו, איך מתמודדים עם השינוי הקרב ויוצאים מחוזקים לנקיטת פעולה ויצירת שינוי חיובי.
name
Your answer
email
Your answer
telephone number
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy