EXPO, INSPIRATIE & POVESTI. FARA FOC ED. IV - EDITIA DE VARA :-) BY TOTUL DESPRE RAW
Hai sa inveti secretele unui sezon estival trait din plin!

2016 e an de schimbari. De fapt ... fiecare an a fost cu si despre schimbari numai ca acum vorbim mai mult de Energie.Claritate.Vise Implinite.

Fie ca vrei sa afli raspunsurile unor intrebari arzatoare sau sa te aprovizionezi cu muuuulte produse delicioase de la furnizorii nostri de sanatate (Biocorner, Kuvings România, Cold Pressed Juicery, Mediteranea, Ostraw Vegan, Biocorner, Biocat, Sara Green, Brutaria MamaPan Paine cu maia, Biofuture Carpathia, PlanetBIO, Produse Nano, Profructta, Plantum, Camara Greceasca, LyoLife, Bio Alice, New Age Pilates, Ambrozia, Thermomix Bucuresti, Thermomix Romania, Purezza, Tomatina, Bio Eco Organics), completeaza formularul de mai jos si vino la Expo, Inspiratie & Povesti. Fara Foc. - Ed. IV.

Un eveniment de o zi in care am imbinat 2 dintre subiectele noastre preferate: stil de viata sanatos si dezvoltare personala, intr-o locatie minunata fix in centrul orasului. Avem workshopuri si ateliere de gatit, dar si expozanti de seama, gata sa-ti completeze efortul.

Programul workshop-urilor:

SALA NEVADA
10:00 - 12:00 - Andreea Mihalcea - Iubirea de sine cu smoothie verde se tine - www.andreeamihalcea.com
12:00 - 14:00 - Daniel V. Tanase - Cum sa iti afli "De Ce-ul?" www.danieltanase.com
14:00 - 15:00 - Oana Benghe - Nu am timp si nu am bani - www.oanabenghe.ro
15:00 - 16:00 - Dumitru Balan - Efectele imediate ale echilibrarii florei intestinale. Managementul tratarii afectiunilor cronice - www.vindecadai.ro
16:00 - 18:00 - Liviu Pasat www.liviupasat.ro si Florin Pasat www.florinpasat.com - Atrage BANII in VIATA ta!

SALA OREGON
10:00 - 11:00 - Alina Trifu - iHEALTH up your SUMMER - www.ihealth.com.ro
11:00 - 12:00 - Scoala Iubirii - Initiere in Reiki -www.scoalaiubirii.ro
12:00 - 13:00 - Simona Chiriacescu - Creste-ti nivelul de energie cu o postura Yoga pe zi. - www.qyogaflow.com
13:00 - 14:45 - Delia Popa - Detoxifierea Holistica - www.hranatate.ro
14:45 - 15:15 PAUZA
15:15 - 17:00 - Cristina-Oana Apopei (terapeut holistic) - Cheia armonizarii trupului cu spiritul. Cum ajungi la energie, sanatate si echilibru - https://m.facebook.com/CristinaOanaApopei
17:00 - 18:00 - Dana Cristina Bivol - Elibereaza-ti hormonii NATURAL - www.creatordesilueta.ro

SALA KANSAS
10:00 - 11:00 - Andra Dudea - Trufe Ferrero Rocher -www.amoraws.ro
11:00 - 12:00 - Alexandra Sandu - Cheesecake la pahar cu ciocolata - www.aromaverde.ro
12:00 - 14:00 - Ramona Tintea - www.scoaladeslabit.ro si Ancuta Dobos - www.ichoosevegi.ro
14:00 - 15:00 - Aliona Jubirca-Varga - GAZPACHO sin corazon - www.asociatiaveg.ro
15:00 - 17:00 - Cristina Draghici - Alimentatia ying si yang. Armonia cu mediu incojurator - www.cristinadraghici.ro
17:00 - 18:00 - Lavinia Frasinescu - Milkshake delicios pentru accelerarea metabolismului si slabire - www.laviniafrasinescu.com

Ajungi usor cu orice mijloc de transport, gasesti locuri de parcare la fel de usor asa ca ... hai! Completeaza formularul de mai jos si vino si tu! :-)


Participarea e GRATUITA!

Prenume *
Your answer
Adresa de email *
Your answer
Numar de telefon *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms