Rejestracja MG Czas na przygodę
Email address
Imię i nazwisko
Tylko do naszej informacji (pomoże ułatwić kontakt na FB)
Your answer
Imię lub ksywa
Tak podpiszemy cię w opisie sesji
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Tytuł sesji
Your answer
System
Your answer
Czy przyjazne dla początkujących?
Opis sesji:
Your answer
Triggery
To jest to miejsce, w którym prosimy o wypisanie rzeczy, które mogą sprawiać problem graczom i mogą pojawiać się na sesji. Np, brutalność, graficzne opisy, dużo straszenia itp, itd. Chodzi o to, żeby wszyscy czuli się bezpieczni.
Your answer
Ograniczenie wiekowe:
Your answer
Minimalna liczba graczy
Poniżej tej liczby sesja się nie odbędzie
Your answer
Optymalna liczba graczy
Tyle chcesz mieć optymalnie
Your answer
Maksymalna liczba graczy
Więcej nie zmieścisz na sesji
Your answer
Czas trwania sesji:
Your answer
Link do grafiki:
Your answer
Źródło grafiki:
Nie chodzi o linka - potrzebujemy informacji skąd pochodzi grafika.
Your answer
Edycja:
Jeśli nie pasuje ci żaden z terminów (albo nie ma go na liście), możesz wpisać coś orientacyjnego lub prośbę o kontakt - odezwiemy się, kiedy będziemy mieli konkretne terminy.
Czy podejmujesz się prowadzenia osobom z lekkim lub średnim stopniem niepełnosprawności?
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia i organizacji wydarzenia Czas na Przygodę (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zaznaczając potwierdzam moje zgłoszenie i wyrażam zgodę na wysłanie jego kopii na podany przeze mnie e-mail.
Required
Powiadomienia
Jeśli klikniesz poniższą zgodę, dopiszemy cię do listy naszych MG i będziesz otrzymywał informacje, kiedy będziemy organizować jakieś wydarzenie na którym będą odbywać się sesje. W każdej chwili będziesz mógł/mogła się wypisać.
Zapisz się powiadomienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Armii Krajowej 5/42, 05-827 Grodzisk Mazowiecki) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms