Přihláška na Seznamovák 2017 (Aj, Hv, IT, M, Pg) PedF UK
Prosíme o vyplnění závazné přihlášky na Seznamovák 2017. Po vyplnění přihlášky ti budou zaslány informace o platbě a další důležité informace o odjezdu, vybavení atd. V případě dalších dotazů se můžeš obracet na náš email: seznamovakpedf@gmail.com

Omlouváme se, ale v současné době jsme dosáhli maximálního počtu přihlášených. Pokud chceš můžeš přesto vyplnit formulář, zapíšeme si tě jako náhradníka.

Jméno
Your answer
Příjmení
Your answer
Email
Your answer
Telefon
Vyplňte především, pokud chcete někoho vzít na spolujízdu nebo se hlásíte jako spolujezdec.
Your answer
Jsem
Jedu za obor
V případě kombinace oborů zaškrtni více polí. Máš-li jednooborové studium nebo tvá kombinace není uvedena, zaškrtni alespoň jeden obor.
Required
Cestuji
Nahlaste nám prosím, zda přijedete autem (parkovné činí 30Kč/den) nebo se chcete s někým svést a nebo pojedete hromadným odjezdem. Či vás přivezou rodiče?
Souhlas s použitím fotografií
Souhlasím s fotografováním a pořizováním videozáznamů mé osoby na akci Seznamovák a s případným zveřejňováním těchto fotografií (videozáznamů) pro propagační účely, tisk, web, reklamní tabule PedF UK atd. Fotografie a videozáznamy musí splňovat zásady etiky a dobrých mravů.
Souhlas k použití emailové adresy k organizaci dopravy
Souhlasím s tím, aby uvedená emailová adresa byla poskytnuta dalším účastníkům Seznamováku za účelem organizace dopravy. 
Souhlas k použití telefonního čísla k organizaci dopravy
Souhlasím s tím, aby uvedené telefonní číslo bylo poskytnuto dalším účastníkům Seznamováku za účelem organizace dopravy. 
Trička
Velikost trička
Gender trička
Poznámka
Uveďte v případě potřeby dietní stravy, alergií, pozdního příjezdu atd.
Your answer
Se všemi informacemi je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms