Přihláška na SEZNAMOVÁK 2018 (Čj, Hv, IT, M, Pg) PedF UK
Prosíme o vyplnění závazné přihlášky na SEZNAMOVÁK 2018. Po vyplnění přihlášky ti budou zaslány informace o platbě a další důležité informace o odjezdu, vybavení atd. V případě dalších dotazů se můžeš obracet na náš email: seznamovakpedf@gmail.com
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon *
(komunikace ohledně odjezdu, případně řešení akutních problémů)
Your answer
Jsem *
Jedu za obor *
V případě kombinace oborů zaškrtni více polí. Máš-li jednooborové studium nebo tvá kombinace není uvedena, zaškrtni alespoň jeden obor. V případě, že máš kromě oboru z nabídky i jiný obor, napiš jaký a my Ti k němu poskytneme bližší informace.
Required
Cestuji *
Nahlaste nám, prosím, zda přijedete autem, nebo se chcete s někým svést anebo pojedete hromadným odjezdem. Či vás přivezou rodiče?
Souhlas s použitím fotografií *
Souhlasím s fotografováním a pořizováním videozáznamů mé osoby na akci SEZNAMOVÁK 2018 a s případným zveřejňováním těchto fotografií (videozáznamů) pro propagační účely, tisk, web, reklamní tabule PedF UK atd. Fotografie a videozáznamy musí splňovat zásady etiky a dobrých mravů.
Souhlas k použití emailové adresy k organizaci dopravy *
Souhlasím s tím, aby uvedená emailová adresa byla poskytnuta dalším účastníkům akce SEZNAMOVÁK 2018 za účelem organizace dopravy. 
Souhlas k použití telefonního čísla k organizaci dopravy *
Souhlasím s tím, aby uvedené telefonní číslo bylo poskytnuto dalším účastníkům akce SEZNAMOVÁK 2018 za účelem organizace dopravy. 
Trička *
Velikost trička
Gender trička
Poznámka
Uveďte v případě potřeby dietní stravy, alergií, pozdního příjezdu atd.
Your answer
Se všemi informacemi je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby tohoto seznamovacího kurzu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms