Вибори М18 "Я обираю свого мера Києва!" online в рамках Всеукраїнської імітаційної гри-моделювання Виборів для дітей і молоді, молодших 18 років
Цього року в Україні відбудуться місцеві вибори. Дорослі обиратимуть голів об'єднаних територіальних громад і депутатів до місцевих рад. У Києві на посаду мера зареєстровано 20 кандидатів!
Діти і молодь, молодші 18 років (М18), за віком не можуть голосувати, проте вони як юні громадяни мають право взяти участь у моделюванні Виборів М18 онлайн.
Усі кияни М18 можуть проголосувати за ту кандидатуру мера, чию програму вони підтримують найбільше!

За кого голосувати на онлайн Виборах М18 мера м. Києва?

Щоб визначитися, за кого голосувати, проаналізуй короткий виклад програм кандидатів у мери Києва.
Для Виборів М18 взято лише програми 6-ти з 20 кандидатів, чиї рейтинги перевищують 5%, та зроблено їхній короткий виклад (синопсис).

Прізвища кандидатів зашифровані літерами А, Б, В..., оскільки важливим є зміст того, ЩО вони пропонують, а не ЯК їх називають. Аналіз програм зроблено за напрямками: Економіка, Соціальні питання, Молодіжні питання, Освіта, Питання громади/історичної спадщини і Безпека.

Ознайомся з синопсисами передвиборчих програм у найбільш зручному тобі форматі:
- у вигляді порівняльної таблиці - http://bit.ly/M182020tabm
- або у вигляді окремих програм - http://bit.ly/M182020pdfm

Як голосувати за свого мера Києва?

Заповни цей електронний бюлетень у вигляді анкети.

Ти можеш віддати свій голос ЛИШЕ ОДИН РАЗ, за того кандидата, чию програму ти підтримуєш!
Для цього натисни кнопку "НАДІСЛАТИ"

Результати Виборів М18 online та розшифрування прізвищ кандидатів у мери відбудеться після оголошення офіційних результатів місцевих виборів в Україні.

Всеукраїнська імітаційна гра "Я обираю свого мера!" відбувається за підтримки проєкту з громадянського виховання та політичної просвіти "Ми можемо більше!" та мережі М18.

РОЗПОЧИНАЄМО ВИБОРИ М18 МЕРА КИЄВА ОНЛАЙН!
Email address *
Як називається твоя школа чи інший заклад, де ти навчаєшся? *
Яка твоя стать? *
Увага! Розпочинаємо голосування. Ти можеш віддати свій голос ЛИШЕ ОДИН РАЗ, за кандидата, чия програма сподобалася тобі найбільше. Щоб зробити усвідомлений вибір, ти можеш ознайомитися з програмами ще раз за посиланнями вище. Отже, ти голосуєш за:
Clear selection
Дякуємо! Твій голос враховано!
Натиснувши «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Київський ліцей бізнесу. Report Abuse