Podgórna 16 - projektujemy
W budynku przy ul. Podgórnej 16 w Koszalinie Pracownia Pozarządowa projektuje swoją siedzibę, która jednocześnie ma być miejscem gościnnym dla lokalnych stowarzyszeń, fundacji, społeczników_ek, wolontariuszy_ek.

Będziemy tu wspierać organizacje, organizować wydarzenia, użyczać przestrzeni na działania i siedziby. Chcemy by było to miejsce tętniące życiem, ułatwiające aktywność i ją inicjujące.

Dajcie znać jakie potrzeby i pomysły ma Wasza organizacja odnośnie Domu Aktywnych, który tworzymy ♥

Pracownia Pozarządowa
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwa Waszej organizacji:
Zaznacz wszystkie możliwości wykorzystania przestrzeni, z których chciałaby korzystać Wasza organizacja w Domu przy Podgórnej 16:
Wybierz tylko jedną, najważniejszą dla Waszej organizacji, potrzebę:
Clear selection
Jakimi działaniami i możliwościami Wasza organizacja może rozwijać Dom i działać na jego rzecz (podczas remontu i funkcjonowania)? Jakie macie propozycje i pomysły?
Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z pokoju w Domu na wyłączność jako siedziby Waszej organizacji, opiszcie Wasze potrzeby i wizję tego lokalu (np. liczba metrów, sposób i częstotliwość wykorzystywania):
Czy jest coś jeszcze co chcielibyście dodać, podpowiedzieć? Jeśli tak to napiszcie!
Imię i nazwisko osoby wypełniającej:
Telefon kontaktowy:
Mail kontaktowy:
Czy chcecie, aby powyższe dane były używane jako dane kontaktowe Waszej organizacji z Pracownią Pozarządową np. zaproszenia, ważne informacje? Jeśli nie to w opcji inne podajcie inny kontakt do Waszej organizacji.
Clear selection
DZIĘKUJEMY! ♥
Administratorem moich danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2. Moje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679. Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji działań Pracowni Pozarządowej jako Centrum Organizacji Pozarządowych.
Clear selection
W sprawach związanych z Domem Społeczników prosimy kontaktować się z Moniką Widocką z Pracowni Pozarządowej (tel. 889 079 015).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy