Alumni BD / exčlen Bieleho divadla
Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme, že ste si našli čas na tento formulár.
Jeho cieľom je skompletizovať údaje našich bývalých členov, zatriediť do archívov a získať ďalšie archívne materiály. Hlavným dôvodom ale je, zostať s Vami v kontakte a pozývať Vás na spoločné stretnutia.

Prosím, zanechajte nám na seba údaje, doplňte informácie o vašich bielodivadelných kolegoch a ak máte nejaké archívne materiály (fotky, videá, bulletiny, čokoľvek :) ) tak budeme radi ak nám ich pošlete:

Mailom na bd.predstavenia@gmail.com, prípadne ich vyzdvihneme fyzicky (detaily dohodneme cez mail).

Veríme, že spolu s vami sa nám podarí vytvoriť kompletný archív pri príležitosti 40tého výročia Bieleho divadla, ktoré oslávime v sezóne 2022/2023.

ĎAKUJEME
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Celé meno *
Prezývka
Ak ste nejakú v Bielom divadle mali
Email *
Mobil
V ktorých rokoch ste boli členom Bieleho divadla (aspoň približne) *
Názov skupiny, ak mala nejaký špecifický
Ak ste boli v divadle vo viacerých skupinách, napíšte ich všetky a oddeľte ich čiarkou.
Pomôžte nám nájsť vašich kolegov
Napíšte nám prosím mená vašich kolegov, ktorých si spomínate a na ktorých máte nejaký kontakt (Fero Mrkvička, ferko.mrkva@gmail.com, 0900 123 456; Janka Kalerábová, atď... :) )
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Týmto dávam dobrovoľne výslovný súhlas občianskemu združeniu Dram art štúdio (zriaďovateľ Bieleho divadla), v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR (ďalej len "zákon"), so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, vek, e-mail a telefón pre účely spracovania súvisiace s organizáciou aktivít Bieleho divadla. Súhlas udeľujem na dobu desať rokov. Po tomto termíne môžu byť tieto údaje použité v upravenej forme len na účely štatistiky a evidencie. Súhlas môže byť odvolaný a to písomne na adrese o.z. Dram art štúdio, Karloveská 64, Bratislava 842 58 (prípadne emailom na bd.predstavenia@gmail.com), údaje budú následne bezodkladne vymazané. Zároveň vyhlasujem, že som si vedomý svojich práv vyplývajúcich zo zákona.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy