21 день Vol 7
Ласкаво просимо на сьому зустріч книжкового клубу «21 день!». Цього разу, 6 травня, ми поговоримо про книжки і меланхолію!

🔥 Родзинка зустрічі – розіграш книги Умберто Еко і Жана-Клода Кар’єра «Не сподівайтеся позбутися книжок».

📚 Теми

Книга шведської дослідниці Карін Юхансон «Історія меланхолії». Ми поговоримо про історію та еволюцію меланхолії, її сприйняття суспільством у різні історичні епохи і моду на почуття.

Книга Умберто Еко і Жана-Клода Кар’єра «Не сподівайтеся позбутися книжок». - це діалог двох інтелектуалів-бібліофілів - письменника Умберто Еко та режисера Жана-Клода Кар‘єра. Вони говорять про минуле та майбутнє паперової книги, механізми людської пам‘яті, а також про літературу в контексті історії та культури.

Спікерки:

Мирослава Мірошник – психологиня, тренерка, авторка програми по роботі з вигоранням, засновниця Життя Lab – Життя Love, Оpinion Columnist в Соаві і Natali.ua, спікерка українських фестивалів з психології, громадська діячка у сфері популяризації наукової психології.

Саша Доморосла – історикиня, бібліотекарка, допомагає людям не загубитися в інформаційному шумі. Не боїться закрити погану книгу. Вірить, що усе буде так, як заповів письменник Філіп Дік. На роботі намагається зламати стереотип про бабусь-бібліотекарок у плетених кардиганах, організовує цікаві події для молоді. Модераторка дискусійного клубу «Книжкові бесіди».

🕒 Коли?

Субота, 19 травня, 14.00.

💰 Вартість

10 грн – внесок на каву, чай і печиво.

♥ Добровільні внески на розвиток бібліотеки вітаються! ♥

❤️ Про нас ❤️

Книжковий клуб «21 день» від порталу «Мегаполіс» – це неформальні зустрічі-обговорення книжок, які змінюють життя. Наука стверджує, що саме такий час необхідно, щоб перевернути свої будні з ніг на голову. Ми віримо, що ти сам твориш своє життя. Наші спікери коротко розповідають про дві книжки за зустріч. Зустрічаємося через 21 день ;)

Ваше ім'я *
Your answer
Рід занять *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Чи хотіли б Ви отримувати анонси подій Мегаполісу на електронну адресу? *
Про яку книжку Ви б хотіли почути наступного разу?
Your answer
Хотіли б виступити в якості спікера? Якщо так, то про яку книжку хотіли б розповісти?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms