Z2571 OPEN Salsa Ella&Ella 7.07.2019 r.

TERMIN: 7 lipca 2019 r, 13:30 - 16:35
INSTRUKTOR: Justyna Kasztelan
POZIOM: min. P1 (4 miesiące tańczenia salsy)
RODZAJ: taniec w parze damsko-damskiej (zapisy tylko solo)
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis zajęć
Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia SALSA ELLA&ELLA (Pani&Pani) przeznaczone tylko i wyłącznie dla Pań.

Na zajeciach będziecie się uczyć figur salsowych z poziomu P1, w tym prowadzenia oraz ich użycia w kole Ruedy. Praca odbywać się będzie oczywiście w parze, lecz zamiast z partnerem - z partnerką.

Tego rodzaju zamiana, trening i praca ma dać Paniom możliwość sprawdzenia się po „drugiej stronie lustra”, czyli poznania sposobu prowadzenia partnerki, ale także sprawdzenia na właśnej skórze, co jest istotne dla partnera, jakie są jego oczekiwania wobec partnerki, by móc ją swobodnie prowadzić.
Nauka prowadzenia w tych figurach da też Paniom możliwość wspólnej zabawy i integracji w kole Ruedy na imprezach, w przypadku braku partnerów do tańca.

Zajęcia skierowane są do kobiet, które ukończyły poziom P0 salsy cubany lub solo, polecane szczególnie paniom z poziomów P1-P3.

Program zajęć
NIEDZIELA 7.07

13:30 - Salsa Ella & Ella - styling i footwork

14:35 - Salsa Ella & Ella w parze

15:40 - Salsa Ella & Ella w ruedzie

Instruktorka: Justyna Kasztelan
Justyna:
Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko ucząc się w dziecięcym zespole „Przygoda” oraz kursach tańca towarzyskiego. Od 2010 szkoliła się i pracowała w Torres Art Studio pod okiem Izabeli Torres uczestnicząc w kursach Instruktora Salsy kubańskiej oraz Cuban Salsa Fit. Zakochana w kulturze kubańskiej a przede wszystkim w jej tańcu i muzyce. Podczas pobytu na Kubie szkoliła się u instruktorów ze znanej w Hawanie grupy tanecznej Proyecto Rueda de Casino. W dalszym ciągu doskonali swoje umiejętności pod okiem swojej nauczycielki, znakomitej polskiej Instruktorki Izabeli Torres, znanej w Polsce promotorki Kuby i salsy ucząc się metodologii prowadzenia zajęć, historii salsy czy innych form jak np SON..W ramach Torres Art studio bierze udział w występach i koncertach salsowej grupy Jose Torres & Havana Dreams między innymi w Narodowym Forum Muzyki. Od pewnego czasu zgłębia umiejętności z zakresu tańca afro i rumby u wybitnej instruktorki Jacqueline Laza Carrera oraz reegaeton na zajęciach Kaji Sadowskiej. Dodatkową wiedzę i umiejętności lubi zdobywać na kongresach salsy m.in na zajęciach Yoannisa Tamayo, także u mistrza sonu Tomasito Santamaria. Jej pasją jest również praca z dziećmi i prowadzenie animacji tanecznych, od 2016 prowadzi kursy Salsy Kubańskiej w największej szkole tańca we Wrocławiu No Limits.
Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service