Domnīcu cikls “#Manas Iespējas”
Domnīcu ciklu “#Manas Iespējas” rīko biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.
Domnīcu ciklā “#Manas Iespējas” paredzētas 4 tikšanās reizes: 2022. gada 26. janvārī, 9., 23. februārī un 9. martā no plkst. 17.00 – 19.00. Tikšanās notiks tiešsaistē – Zoom platformā.

Nodarbības vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un cilvēku uzvedības treneris.

Laipni aicinām jauniešus izmantot iespēju un pieteikties nodarbībām!  Vietu skaits – ierobežots, dalība – bezmaksas!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
E-pasts. Lūdzu norādīt PRECĪZU e-pastu - uz to saņemsiet pieslēgšanās liku. *
Tālrunis *
Dzimšanas gads *
Dzīvesvieta - pilsēta/ciemats/pagasts. *
Šajā pieteikuma formā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā,  kā arī lai nodotu informāciju projekta finansētājam uzraudzības funkciju veikšanai. Aizpildot pieteikuma formu elektroniskajā vidē,  Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati nonāk biedrības „Sadarbības platforma” rīcībā un ka tie var tikt nodoti trešajām pusēm, kas sadarbojas ar minēto biedrību, sniedzot finansējumu Latvijas mērogā. Piesakoties dalībai piekrītiet, ka  norises tiek fotografētas  un filmētas, un šie materiāli vēlāk tiks izmantotas publicitātes pasākumu nodrošināšanai, publicējot sociālajos tīklos un medijos. Dalībnieks var iebilst pret sevis filmēšanu vai fotografēšanu pasākumā un pieprasīt pārtraukt tās tikai gadījumā, ja konkrētajā materiālā dalībnieks ir tieši identificējams, un biedrībai "Sadarbības platforma" ir tehniski iespējams dzēst konkrēto dalībnieku un/ vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy