Zájem o volnočasové aktivity v ZŠ Chýně
Dobrý den, jménem Základní školy v Chýni ve spolupráci s Obecním úřadem se na Vás obracíme s prosbou. Rádi bychom zjistili Váš názor na nabídku volnočasových aktivit pro děti 2. stupně, mládež (16 - 18) a dospělé. O jaké kroužky byste měli zájem, jaké volnočasové aktivity Vám ve škole či obci chybí, abychom měli inspiraci pro rozšíření nabídky a mohli tak lépe uspokojit potřeby celé komunity obce. Dotazník Vám nezabere více než 5 min. Děkujeme za Váš čas, Leona Vyvialová, zástupce ředitele ZŠ Chýně
Váš věk *
Vaše pohlaví *
KROUŽKY PRO DĚTI A MLÁDEŽ
Chodí Vaše dítě/děti do ZŠ Chýně? *
Pokud školu v ZŠ Chýně nenavštěvuje, měl/a byste zájem, aby navštěvovalo kroužky v ZŠ Chýně?
Vyberte, prosím, kolik let má Vaše dítě.
Navštěvuje již nyní Vaše dítě nějaký volnočasový kroužek?
Vyberte, o které kroužky byste měli zájem pro své děti. Můžete vybrat i více najednou, vyplňte, prosím, v každém řádku. Popisy kroužků jsou pouze ilustrační.
ANO
NE
Německý jazyk - konverzace
Francouzský jazyk - konverzace
Francouzský jazyk - základy
Malý informatik (základy informatiky a praktické dovednosti práce na počítači. Naučí se z čeho se počítač skládá, jak funguje, ale hlavně jak ho správně a bezpečně používat.)
Malý programátor (základy matematiky, informatiky a hlavně si osvojují logické myšlení. Během výuky se seznámí s programováním v jazyku Scratch či dalších blokových a vizuálních programovacích jazycích.)
Robotika, elektronika a programování (základy fyziky, elektrotechniky i programování.)
Psaní všemi deseti na PC
Grafika, 3D modelování a střih videa (základy informatiky, grafiky a prací s multimédii. Jako správní designéři se naučí upravovat obrázky a fotky v různých grafických programech, sestříhají si vlastní video nebo vytvoří vlastní animovaný příběh.)
Ruční práce (nejrůznější techniky rukodělné výroby jako je šití ručně i na stroji, vyšívání, drhání, batikování, pletení, háčkování, plstění, savování nebo práce s korálky)
Malý architekt (základy statiky, informatiky a designu. Jako správní architekti se naučí, jak si navrhnout a vytvořit vlastní model. Také si v některých hodinách ukáží a vyzkouší, jak pracují profesionální architekti – na počítači v odborných softwarech i tužkou na papíře, v jiných hodinách si zase zanalyzují známé stavby.)
Turistika, skaut
Párová výuka tance (standardní, latinskoamerický)
Módní tvorba
Modelářství
Horolezectví
Jaké jiné oblasti volnočasových aktivit Vás napadají, že by mohly děti bavit? Uveďte.
Your answer
NABÍDKA KROUŽKŮ PRO DOSPĚLÉ
Vyberte, o které kroužky/aktivity byste měli zájem pro SEBE. Můžete vybrat i více najednou, vyplňte, prosím, v každém řádku.
ANO
NE
Německý jazyk - konverzace
Anglický jazyk - konverzace
Francouzský jazyk - konverzace
Francouzský jazyk - základy
Psaní všemi deseti na PC (Cílem kurzu je naučit se psát až rychlostí 200 úhozů za minutu)
Grafika, 3D modelování a střih videa
Programování
Ruční práce
Dílny, rukodělné práce pro muže
Horolezectví
Taneční - párová výuka
Sborový zpěv
Týmový sport
Jaké jiné oblasti volnočasových aktivit Vás napadají, že by Vás mohly bavit? Uveďte.
Your answer
Jaká frekvence konání kroužků/aktivit pro dospělé Vám nejvíce vyhovuje?
Zde je prostor pro Vaše volné vyjádření k tématu volnočasových aktivit ve škole a obci. Budeme rádi za komentáře, doporučení, kontakty na lektory. Děkujeme za Váš čas
Your answer
Chtěli byste sami vést nějaký kroužek? Můžete nabídnout nějakou zajímavou aktivitu pro ostatní? Máte ve svém okolí někoho, kdo by byl schopen a ochoten nějakou aktivitu nabídnout? Prosím, uveďte na sebe kontakt a uveďte o jakou aktivitu se jedná. Rádi se Vám ozveme. Děkujeme
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy