Запис на програми Школи мислення і комунікацій PRAXIS НЦ МАНУ для слухачів 7-16 років
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Школи мислення і комунікацій PRAXIS на 2019/2020 н.р.

ПРОГРАМА SELFIE-PRAXIS ДЛЯ ДІТЕЙ 7-10 РОКІВ
КУРС "ПИТАЮ-МІРКУЮ-ЗРОСТАЮ"
ПЕДАГОГ ОКСАНА ЛЕВИЦЬКА (https://praxisschool.com.ua/teacher/oksana-levitska/)
РОЗКЛАД: ЩОСУБОТИ З 01 ЖОВТНЯ (11.00-13.00)
Курс націлений на те, щоб закохувати дітей до читання: самостійного, вдумливого, уважного, фантазуючи і відкриваючи таємниці приховані у тексті, придумуючи власні історії, розвиваючи мовлення в процесі діалогічного пошуку.
Використовуючи природну дитячу допитливість, курс стимулює розвиток критичного і креативного мислення, що має безпосередній вплив на успішність навчання в школі.
Використовуючи діяльнісний підхід у навчанні, ми створюємо можливість кожному, безпосередньо приймати участь у заняттях.
Тексти для читання є «живими», максимально наближеними до повсякденного досвіду дитини, прочитуючи їх ми навчаємось розмірковувати та вирішувати власні проблеми, які можуть виникати у школі, вдома, у колі спілкування.

ПРОГРАМА SELF-PRAXIS ДЛЯ ДІТЕЙ 11-13 РОКІВ
КУРС "CREATIVE WRITING ДЛЯ ДІТЕЙ: ФІЛОСОФСЬКА ЛІТЕРАТУРА І ПИСЬМЕННИЦЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ"
ПЕДАГОГ КАТЕРИНА ГОНЧАРЕНКО (https://praxisschool.com.ua/teacher/kateryna-goncharenko/)
РОЗКЛАД: ЩОВІВТОРКА З 01 ЖОВТНЯ (17.00-19.00)
Діти дізнаються про те, як створюється літературний текст, кого можна вважати письменником/літератором, які є цікаві способи та сучасні правила написання літературних текстів/digital-текстів, а також у діалозі поміркують про те, чому і навіщо людина пише, а також про інші глибокі філософські сенси.
Курс для тих, хто бажає розвинути навички з написання текстів через креативність, нестандартне мислення та уяву. По завершенню навчання, слухачі презентують спільну проектну роботу – філософсько-літературний PRAXIS-Digest.

ПРОГРАМА SELF-PRAXIS ДЛЯ ДІТЕЙ 11-13 РОКІВ (для хоумскулерів)
КУРС "ЯК МИ МИСЛИМО МИСТЕЦТВО"
ПЕДАГОГ НАДІЯ АДАМЕНКО (https://praxisschool.com.ua/teacher/nadiya-adamenko/)
РОЗКЛАД: ЩОЧЕТВЕРГА З 01 ЖОВТНЯ (10.00-12.00)
Метою курсу є стимулювати інтелектуальний та моральний розвиток дітей через мистецтво. Твори мистецтва можуть викликати в дітей різні почуття й емоції – дива, надії або відчаю, злостивості. Вони можуть бути для них зрозумілими чи незрозумілими, прямими або складними через створення суб’єктивною уявою художника. Але мистецтво – це вираження також наших думок, емоцій, бажань. Тому важливо з дітьми обмінятися думками у філософському арт-діалозі про те, як ми через мистецтво переживаємо світ. І коли одних слів буде недостатньо, учасники щоразу зможуть висловити свої почуття та думки про красу/потворність через малюнок або іншу творчу роботу в команді.
Курс ідейно оснований на матеріалах авторського навчального посібника Н.Адаменко, О.Барширова. Philosophy to Grow. P4C (ГО Культурний Проект, 2018).

ПРОГРАМА DIALOGUE-PRAXIS ДЛЯ УЧНІВ 14-16 РОКІВ (для початківців)
КУРС "МІРКУЙ ЯК ФІЛОСОФ+МИСЛЕННЯ ПАРАДОКСАМИ"
ПЕДАГОГ ЛЮДМИЛА ОБЛОВА (https://praxisschool.com.ua/teacher/lyudmila-oblova/)
РОЗКЛАД: ЩОЧЕТВЕРГА З 01 ЖОВТНЯ (17.00-19.00)
Мислити як філософ – це переживати справжні смисли та рішуче діяти на виклики сьогодення.
Цей курс для старшокласників, які хочуть навчитися мислити глибоко, неупереджено та професійно, розширити своє розуміння себе та світу, стати більш успішними у навчанні та
повсякденному житті, відкрити горизонти власного майбутнього.
Учасники курсу отримають досвід: розуміння, що філософське мислення – це можливість думати ширше, та не замикатися тільки на собі. Вони навчаться слухати один одного, думати критично, звертати увагу один на одного; позбавлення страху висловлювати свою думку, мислити та формулювати висновки; відчуття власного потенціалу, здатність більш прислуховуватись до себе та розуміти, що тебе цікавить; ведення розмови на «дорослому» рівні, що допоможе розслабитися, почуватися комфортно у будь-якій розмові та ситуації, бути самими собою та вийти за межі звичайної поведінки.

ПРОГРАМА DIALOGUE-PRAXIS ДЛЯ УЧНІВ 14-16 РОКІВ (рівень 2)
КУРС "ФІЛОСОФІЯ: ДІЗНАТИСЯ І ТВОРИТИ"
ПЕДАГОГ НАДІЯ АДАМЕНКО (https://praxisschool.com.ua/teacher/nadiya-adamenko/)
РОЗКЛАД: ЩОСЕРЕДИ З 11 ВЕРЕСНЯ (17.00-19.00)
Цей курс для підлітків, які бажають дізнатися про що і як міркували філософи усіх часів. Адже прожити з ними кожен крок їхньої думки – це один з можливих та дієвих способів подолати нудьгу. Або зробити її цікавим для себе процесом творення власними розмислами та стратегіями мислення. Ми дізнаємося про: різні розуміння філософії та як в них не заплутатися; дебати і діалог; існування та знання; логіку і мову; науку і суспільство; мораль, мистецтво і політику; релігію: Схід і Захід; системи мислення; як слідувати творенню ідей і що за їхніми межами; як насолоджуватися філософією.
Для тих, хто завершив рівень 1 курсу, а також може бути корисним для учасників з досвідом участі у різноманітних шкільних та позашкільних подіях з філософії.

Ціна 1 заняття для усіх курсів - 150 гривень. Оплата можлива кількома платежами, що обговорюється з педагогом.
Email address *
Ім'я учасника *
Your answer
Прізвище учасника *
Your answer
Мобільний номер телефону учасника *
Your answer
Юридична адреса школи, де навчається учасник (повна назва) *
Your answer
Клас, в якому навчається учасник (станом на 1 вересня 2019 р.) *
Your answer
Район міста Києва, де мешкаєте *
Your answer
Ім'я та прізвище одного з батьків *
Your answer
Мобільний номер телефону одного з батьків *
Your answer
Участь у якій програмі Вас цікавить? *
Дякуємо за реєстрацію! Ми Вам зателефонуємо якнайшвидше!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy