Muziejų konsultantų paieška
2018 m. lapkričio 29 d. Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje vyko 2017–2018 m. šalies muziejuose įgyvendinto Lietuvos meno muziejų paslaugų prieinamumo socialinės atskirties grupių asmenims tyrimo rezultatų pristatymas. Renginį organizavo viešoji įstaiga "Socialiniai meno projektai", siekianti didinti kultūros paslaugų prieinamumą visuomenėje.

Pristatyme dalyvavę muziejininkai įvardijo poreikį muziejams konsultuotis su negalią turinčiais asmenimis ir jų atstovais. Muziejams yra aktualu gauti konsultacijas, siekiant didinti muziejų informacijos ir fizinį prieinamumą, rengiant mokymus darbuotojams, plėtojant meno patyrimą praplečiančias paslaugas, taip pat – vertinant bendrą muziejų paslaugų kokybę ir prieinamumą.

Kreipiamės į negalią turinčių asmenų atstovus kviesdami būti muziejų konsultantais ir prisidėti prie jų teikiamų paslaugų prieinamumo didinimo. Surinkta informacija apie asmenis ir organizacijas, sutinkančias teikti konsultacijas muziejams, bus įtraukta į Lietuvos meno muziejų prieinamumo negalią turintiems asmenims situaciją pristatantį leidinį, kuris bus išplatintas Lietuvos muziejams kitų metų pradžioje.

Naudodamiesi šia informacija muziejininkai turės galimybę kreiptis į Jus ir kviesti pakonsultuoti įvairiais prieinamumo klausimais.

Konsultavimas yra darbas, kuris padeda užtikrinti kokybę. Finansinis atlygis už konsultacijas yra derybų tarp muziejų ir konsultantų klausimas.

Dėkojame už skiriamą laiką ir kviečiame užpildyti šį klausimyną iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Turite klausimų? Susisiekite - Ieva Petkutė, ieva@menasgerovei.lt
VšĮ "Socialiniai meno projektai", www.menasgerovei.lt.

Kokią negalią turinčius asmenis atstovaujate? *
Jūsų vardas, pavardė *
Your answer
Atstovaujama organizacija (jei yra)
Your answer
El. pašto adresas, kuriuo galima kreiptis dėl konsultacijos *
Your answer
Tel. numeris, kuriuo galima kreiptis dėl konsultacijos
Your answer
Interneto svetainė (jei yra)
Your answer
Turite mums žinutę?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service