Sdílko Poruba 2020 - registrace
Třetí ročník pop-up akce s názvem Sdílko Poruba se uskuteční od 28. dubna do 19. května 2020 u Duhy v Ostravě - Porubě (ul. 17. listopadu). Akce je určena lokálním prodejcům, výrobcům, umělcům nebo začínajícím podnikatelům, kteří chtějí představit svůj zajímavý a nevšední produkt nebo službu.

První ročník Sdílka mohli Ostravané navštívit v roce 2016 na porubské Hlavní třídě, podruhé se Sdílko objevilo o dva roky později na Alšově náměstí. V obou případech se v designových modulech KOMA Modular představilo několik desítek vystavujících obchodníků, návštěvníci mohli posedět ve Sdílko kavárně nebo si prohlédnout výstavu o porubském veřejném prostoru. Letošní místo konání (8. porubský obvod) je se svou hustou sídlištní zástavbou a pohybem obyvatel v průběhu celého dne ideálním místem pro tuto netradiční expozici. Sdílko totiž funguje na principu překvapení, objevíte jej na místě, kterým denně pouze procházíte. Stejně jako v předchozích dvou ročnících chceme otestovat, jak se bude místo chovat, když do něj dáme nový prvek. O to více se nabízí právě prostor u DUHY, kde se v horizontu několika let plánuje kompletní revitalizace veřejného prostoru.

Z přihlášených vybereme letos kolem sedmdesátky vystavujících a společně vymyslíme interaktivní formu expozice (výstava, ochutnávka, workshop, využití herních prvků, zapojení kolemjdoucích apod). My Vám poskytneme zázemí, prostor a marketingovou podporu a Vy si na 1-3 dny vyzkoušíte prezentaci přímo ve veřejném prostoru.

Co Vám akce může přinést?
 Nové zákazníky
 Zvýšení povědomí o Vaší značce
 Možnost vyzkoušet si nové místo prodeje

Co Vás akce bude stát?
 Vystavující: 500 Kč/den
 Doprovodný program (bez prodejní prezentace): zdarma

Uzávěrka přihlášek: prodlouženo do neděle 23. 2. 2020 (24:00).

Organizátor akce: městský obvod Poruba
E-mail: info@sdilkoporuba.cz
Web: www.sdilkoporuba.cz
Facebook: www.facebook.com/sdilkoporuba
Instagram: www.instagram.com/sdilkoporuba
Jméno a příjmení *
Your answer
Název společnosti *
Your answer
Místo podnikání/činnosti (ulice, obec) *
Your answer
Oblast podnikání/činnosti *
Jaké konkrétní produkty/činnost chcete na Sdílku prezentovat? *
Your answer
Plánujete na akci kromě prodeje i nějakou aktivitu? Pokud ano, jakou (workshop, ochutnávka, ...)?
Your answer
Kde jste se o možnosti registrace na Sdílko dozvěděli? (můžete zvolit i více možností) *
Required
Časová dostupnost
Je nějaké datum v termínu 28. 4. - 19. 5. 2020, ve kterém NEMŮŽETE vystavovat? Jeho uvedením nám pomůžete při tvorbě časového harmonogramu vystavujících.
Your answer
Preferovaný den v týdnu. Zaškrtněte prosím všechny dny v týdnu, kdy můžete vystavovat (např. někdo může pouze o víkendech, někdo zase pouze ze začátku týdne). Pokusíme se Vašim specifikacím vyhovět, nicméně konečný výběr termínu je na nás. *
Required
Počet dní na akci. Kolik dní byste na akci chtěli vystavovat? Pokusíme se Vám vyhovět, nicméně konečný výběr je opět na nás. *
Kontaktní e-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Web
Your answer
Facebook
Your answer
Poznámka
Máte specifické požadavky nebo potřebujete více informací? Dejte nám vědět v poznámce.
Your answer
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů organizátorem akce, kterým je Městský obvod Poruba.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy