Online přihlášení na mimořádný nábor nových členů (červen 2021)
Informace o klubu naleznete na www.attfiskarate.cz

Vyplňte nezávazný registrační formulář a zajistěte Vašemu dítěti místo v mimořádné náborové skupině, která bude trénovat červen 2021 - srpen 2021. Omezený počet míst pro nové členy! Všechny internetové registrace mají v náboru přednost před ostatními...
V případě dotazů: +420603777885 nebo attfiskarate@gmail.com
Informace, kde bude trénink probíhat
Tréninky probíhají dle plánu zveřejněného na webu www.attfiskarate.cz v sekci "NÁBOR". Jedná se o mimořádný nábor nových členů v červnu 2021, tréninky budou pro tuto skupinu probíhat v měsících ČERVEN - ČERVENEC - SRPEN 2021. Dále pak mohou děti (mládež/dospělí) již pokračovat v zavedených skupinách od září 2021 (na zářijový nábor se již pak znovu hlásit nemusí!).
_______________________________________________________________
TĚLOCVIČNY, KDE TRÉNUJEME:
OSTRAVA-PORUBA, TĚLOCVIČNA ČKALOVOVA:
Sportovní přípravka 4-6 let
Olympijské karate pro děti a mládež 6-9, 10-13 let
Dorost 14-15 let, junioři 16-17 let, senioři 18 a více let (rodiče, dospělí)
Co s sebou na první trénink?
Úhrada zápisného ve výši 200,- Kč, registrace je platná po zaslání zápisného 200,- Kč (v ceně je dárek a dva tréninky) na bankovní účet 28556/5500 s poznámkou - zápisné + jméno a příjmení, při posledním kroku této přihlášky se Vám zobrazí QR kód pro platbu bankovním převodem, po úplném odeslání přihlášky se Vám zobrazí další podmínky členství (cena apod.)

Tělocvična: Na první lekci dítěti stačí dobrá nálada, triko, tepláky a pití (trénujeme na boso, děti ve skupině 4-6 let mohou mít sportovní obuv) a zákonný zástupce. Na začátku první lekce je u nových členů vybíráno tzv. zápisné ve výši 200,- Kč (v ceně je dárek a 2 tréninky na zkoušku, po kterých se hradí klasická platba). Těšíme se na viděnou!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy