Тест  для самоперевірки знань із питань самоплагіату

Шановні науковці, викладачі, аспіранти! Вашій увазі пропонується тест для самоперевірки знань із питань самоплагіату. Тест підготовлено відповідно до актів законодавства, роз’яснень та рекомендацій МОН України, а також опублікованих методичних рекомендацій фахівців у сфері академічної доброчесності. Матеріали, що допоможуть поглибити знання з цих питань, розміщені на сторінці веб-сайту Інституту «Академічна доброчесність» (http://surl.li/ckhbx).

У кожному питанні оберіть один варіант відповіді.

Email *
Прізвище, ім'я *
Що з переліченого вважається самоплагіатом?
1 point
Clear selection
Чи вважається самоплагіатом використання здобувачем у дисертації своїх попередньо опублікованих наукових праць без посилання на них (якщо вони висвітлюють основні наукові результати дисертації та вказані здобувачем в анотації до неї)?
1 point
Clear selection
Чи вважається самоплагіатом публікація наукових статей за результатами попередньо опублікованих доповідей виступів на наукових заходах із наведенням посилань на відповідні матеріали доповідей?
1 point
Clear selection
Чи є самоплагіатом повторне оприлюднення текстового фрагменту з описом відомих методик досліджень?
1 point
Clear selection
Чи можна уникнути самоплагіату шляхом переформулювання тексту?
1 point
Clear selection
Чи вважається самоплагіатом опублікування перекладеної іншою мовою раніше виданої наукової статті без зазначення на джерело її первинного опублікування?
1 point
Clear selection
Чи вважається самоплагіатом відтворення наукових результатів автора у публікаціях, які не є науковими (наприклад, у публікаціях у соціальних мережах, ЗМІ, навчальних та науково-популярних виданнях тощо)?
1 point
Clear selection
Чи вважається самоплагіатом перевидання (стереотипні, перероблені, доповнені) підручників, навчальних посібників, інших творів, що містять результати наукової чи освітньої діяльності, в яких наведено інформацію про перевидання та/або посилання на перше видання ?
1 point
Clear selection
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy