Вебінар "Санкції: які правові принципи потрібні цьому політичному інструменту?"
9 лютого, 12:30-14-00, онлайн Zoom з одночасною трансляцією на Фейсбук-сторінках організаторів (посилання на Zoom буде направлено з понеділка, 8 лютого).

Учасники обговорення:

Максим Тимочко, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ), адвокат;

Володимир Яворський, правозахисник, член правління УГСПЛ;

Дар’я Свиридова, Перша заступниця Представника Президента України в АР Крим;

Дмитро Коваль, к.ю.н., викладач НаУКМА, Голова правління Українського центру вивчення міжнародних відносин.

Модераторка: Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.

Щойно ми з вами мали нагоду переконатися, наскільки серйозним інструментом можуть бути санкції - не лише коли йдеться про ті, що запроваджені Мінфіном США, а й ті, які вводяться в дію нашим українським РНБО. Стосовно рішення, що призвело до припинення мовлення трьох телеканалів, звучали різні оцінки. Але ми б хотіли поговорити про тему санкцій дещо ширше, не концентруючись на pro i contra конкретного рішення, а обговорити із юристам правові аспекти існування такого політичного явища як санкції. Якою мірою цей політичний інструмент має бути заснований на правових принципах? І яких? Як це відбувається в інших країнах? Наприклад, як бачать санкції в США і чи можливе там запровадження обмежувальних заходів щодо власних громадян? А як щодо практики Європейського суду з прав людини та контексту санкцій, які накладаються Радою Безпеки ООН? Можливо, здивуєтеся, але в їх практиці є цікаві кейси щодо санкцій. На них не лише цікаво подивитися зблизька, але їх також важливо враховувати. Особливо коли йдеться про внесення змін до національного законодавства про санкції, які вже протягом кількох років обговорюються серед парламентарів та неурядових організацій.

З усіма питаннями звертайтесь до контактної особи Тамари Харчилава, 068 515 33 80, t.tkharchylava@helsinki.org.ua.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я, призвіще *
Ваша електронна адреса *
Посилання на вашу Фейсбук-сторінку (за бажанням, якщо хочете, щоб ми нагадали про вебінар в месенджер)
Ваша посада та організація, яку представляєте *
Ваші питання до учасників чи учасниць?
Чому вас зацікавив вебінар?
Як ви дізналися про вебінар?
Чи хотіли отримувати розсилку від Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) та Медійної ініціативи з прав людини?
Clear selection
Доводимо до Вашого відома, що вносячи свої персональні дані та відмічаючи "погоджуюсь" , Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010. Ваші персональні дані обробляються з метою: обліку проведених заходів в рамках виконання проекту; отримання статистичної інформації щодо кількості учасників заходів та проведених для них заходів; оптимізації організаційних процесів; покращення і розвитку заходів відповідно до отриманої статистичної інформації; узагальнення інформації та формування звітності у знеособленому вигляді. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy