SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS
BERNHARD GFRERER (vargonai, Austrija)

Bernhardas Gfrereris – vienas žymiausių Austrijos vargonininkų, kurio įspūdingą karjerą puošia pasirodymai su iškiliausiomis pasaulio muzikos žvaigždėmis (jų tarpe – P. Domingo, J. Carreras, J. Kingas ir kt.), pasirodymai didžiausiose salėse bei bažnyčiose, įrašai su garsiausiomis leidybinėmis kompanijomis.

Be solinių pasirodymų, atlikėjas nuolat vargonuoja garsiojoje Zalcburgo pranciškonų bažnyčioje, užsiima pedagogine veikla, veda meistriškumo kursus bei dalyvauja konkursuose kaip žiuri narys. Už muzikinę veiklą ir pasiekimus, B. Gfrereriui suteiktas garbės daktaro (Honoris Causa) laipsnis.
Beje, šio atlikėjo vizitinė kortelė – W. A. Mozarto kūrinių interpretacijos, pribloškiančios fantastiška atlikimo technika ir muzikalumu. Jomis B. Gfrereris palepins ir Vilniuje. Nepraleiskite progos!

Programoje R. Wagner, W. A. Mozart, E. Grieg, H. Mulet ir kt.Renginio trukmė 1 h
Įėjimas laisvas


Festivalį finansuoja Kazickų šeimos fondas ir Lietuvos kultūros taryba.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas, pavardė *
Jūsų el. paštas *
Jūsų telefono numeris *
Duomenys (vardas, pavardė, gimimo data, tel. nr., adresas) renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi 21 dieną nuo įvykusio renginio dienos ir po to iš karto sunaikinti. Duomenys gali būti pateikiami tik Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, gavus jo prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais. Susipažinti su VšĮ „Kristupo festivalis“ duomenų apsaugos politika galima puslapyje www.kristupofestivalis.lt arba kreiptis el. paštu kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt *
Required
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu padaryti vaizdo įrašai ir (ar) fotografijos gali būti viešinami bei transliuojami gyvai Kristupo festivalio socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, YouTube), internetiniame tinklapyje, taip pat kitose reklamos ar informacijos sklaidos priemonėse. Norėdami daugiau sužinoti apie organizatoriaus duomenų apsaugos politiką galite kreiptis el. pašto adresu: kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kristupo festivalis. Report Abuse