Ankieta Identyfikacja Obszaru Zdegradowanego - Gmina Dziwnów
Szanowni Mieszkańcy Gminy Dziwnów.
W celu poprawienia jakości życia mieszkańców naszej gminy, Urząd Miejski opracowuje Program Rewitalizacji. Obejmuje on działania, które mają na celu ożywienie zdegradowanych obszarów gminy, przyczyniając się do poprawy jakości życia ich mieszkańców, przywrócenia ładu przestrzennego, gospodarczego i odbudowy więzi społecznych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne wzięcie udziału w pracach nad tym Programem. Wyrażamy głębokie przekonanie, że jako aktywni mieszkańcy i przedstawiciele organizacji społecznych, wniesiecie Państwo wiele merytorycznych uwag i propozycji, które pozytywnie wpłyną na ostateczny kształt dokumentu.

Poznanie Państwa zdania w kwestii rewitalizacji pozwoli na sformułowanie programu możliwie bliskiego oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy.

Zależy nam na Państwa opinii na temat miejsc proponowanych do rewitalizacji. Dlatego podjęliśmy badania sondażowe i tą drogą zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie w nich udziału i wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Wyniki badania posłużą do identyfikacji obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie oraz ustalenia, które zjawiska wywołują problemy w tych obszarach. Bardzo liczymy na Państwa głos w dyskusji

Szanowni Mieszkańcy Gminy Dziwnów. *
Required
Dlaczego Pana/Pani zdaniem ten obszar Gminy jest zdegradowany? Proszę wybrać co najwyżej trzy najważniejsze problemy na tym obszarze: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms