«Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії
Через шість років після Майдану і початку російської агресії ми знову маємо об’єднатися, щоб протистояти зовнішній загрозі. Новим викликом стала пандемія коронавірусу COVID-19.

У зв’язку з цим Міжнародний фонд «Відродження» відновлює ініціативу гуманітарної солідарності, що працювала у 2014 році, і оголошує в її рамках перший грантовий конкурс.

Ми готові підтримати найрізноманітніші громадські ініціативи зі взаємодопомоги під час епідемії коронавірусу в Україні. Потрібно практично допомогти тим, хто залишається найбільш вразливим перед наслідками епідемії з огляду на соціально-економічне становище окремих суспільних груп..

Проекти мають стосуватися сприяння попередженню поширення, подоланню і пом’якшенню наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, координацію, забезпечення базових потреб, горизонтальну самоорганізацію людей заради взаємодопомоги.

Середня вартість проектів становитиме 50 тисяч гривень, проте Фонд розгляне усі подані ініціативи незалежно від їх масштабності.

Заявки приймаються на постійній основі і розглядаються в порядку надходження від однієї до п’яти діб (в залежності від поточної кількості заявок). Це означає, що в даному конкурсі немає дедлайнів і немає фіксованих дат прийняття рішень.

Можливі категорії проектів конкурсу:

1) Пряма допомога медичним закладам та працівникам. Пріоритет матимуть заявки, що надійшли з регіонів з найбільшою кількістю офіційно зареєстрованих випадків COVID-19; заявки, спрямовані на підтримку закладів охорони здоров'я, які визначені місцевим Департаментом охорони здоров'я, як опорні та резервні під час пандемії. До підтримки приймаються в тому числі і пропозиції щодо придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників та витратних матеріалів, але зважаючи на реалістичність такої закупівлі, відповідність до затверджених відповідними наказами МОЗ України вимогам, та доцільність такої закупівлі (наявність на ринку реалістичної пропозиції, ціна, терміни поставки).

2) Психологічна допомога. Пріоритетом користуватимуться проекти, які охоплюватимуть категорії людей, які є найбільш вразливими та/або мають значний ризик професійного вигорання, соціальної фрустрації тощо.

3) Інформування та просвітництво, які сприятимуть поширенню науково обґрунтованих знань про пандемію коронавірусу, сприятимуть розвитку критичного мислення. Перевагу надаватимуть заявкам, виходячи з якості контенту та рівня охоплення аудиторії.

4) Підтримка та самозарадність вразливих груп. Найбільший пріоритет матимуть проекти, що 1) орієнтуються на групи, які знаходяться у більшому ризику до бідності та соціального виключення, зокрема: роми, люди з інвалідністю, мігранти / біженці, бездомні, тощо; 2) зосереджуються на одній вразливій групі, пропонуючи рішення з урахуванням її специфічного стану та потреб; 3) передбачають більш сталий підхід, ніж (одноразове) надання продуктів чи медикаментів, і включають елементи просвітництва, самодопомоги (розвитку самозарадності), згуртування громади.

5) Правова допомога і правозахист. Будуть підтримані проекти, що надають допомогу у випадках порушень базових прав людини.

6) Інше - До підтримки приймаються в тому числі пропозиції щодо виготовлення альтернативних засобів індивідуального захисту (маски, костюми, тощо), що можуть використовувати особи, в яких не має підтвердженої інфекції COVID-19. Також буде надана підтримка іншої діяльності на зразок "сусідського волонерства"
Категорія вашого проекту *
Required
Хто ви? *
Назва організації або ініціативи або ПІБ особи (якщо проект від фізичної особи) *
Your answer
Фейсбук сторінка ініціативи, організації або особи *
Your answer
Прізвище та ім'я контактної особи *
Your answer
Телефон контактної особи *
Your answer
Email контактної особи *
Your answer
Назва проекту *
Your answer
Які завдання вашого проекту? (до 100 слів) *
Your answer
В чому полягає діяльність в рамках проекту? (до 100 слів) *
Your answer
Кому має допомогти ваш проект (якомога точніше визначте безпосередню цільову групу - до 100 слів)? *
Your answer
Які позитивні зміни відбудуться завдяки вашому проекту? (до 100 слів) *
Your answer
Які ресурси вам потрібні, щоб реалізувати цю вашу ідею? (до 100 слів) *
Your answer
Загальний бюджет проекту (грн) *
Your answer
Ключові статті витрат та їх грошовий обсяг відповідно до бюджету *
Your answer
Даю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy