Зголошення у львівський осередок Пласту (станиця Львів) | Юнацтво (10 - 17 р.)
Вітаємо Вас із рішенням приєднатися до найбільшої скаутської організації в Україні!

❤️Заняття юнацтва відбувається у гуртках чисельністю 6-10 осіб. Виховна методика Пласту побудована таким чином, що на початку старші виховники проводять заняття і навчають юнаків та юначок. Діти підростають, здобувають знання, розвивають свої інтелектуальні, фізичні та лідерські здібності. І з часом починають організовувати проекти та передавати свої знання молодшим пластунам. Важливою складовою виховної методи для юнацтва є самоврядування. Таким чином діти вчаться базовим навичкам організації проектів, роботі у команді, ведення фінансів та документації, поводженню з речами, відповідальності.

Заповніть цю форму, якщо хочете, щоб Ваша дитина стала юнаком або юначкою! Зверніть увагу на важливу деталь: формування пластових гуртків проводиться з вересня по листопад. Заповнюйте форму зараз, і виховник/виховниця вашої дитини зв'яжеться з вами в жовтні/листопаді 2022 р. Просимо заповнювати форму максимально точно!

📌Після заповнення форми Ваша дитина автоматично потрапить у базу дітей, які хочуть вступити у Пласт і на вказану пошту Ви отримаєте листа з наступними кроками.

Залишились питання? Спробуйте знайти відповідь на https://lviv.plast.org.ua/faq/, або пишіть нам - https://lviv.plast.org.ua/kontakty/. Деталі за телефоном +38 (032) 238 88 26 з 16:00 до 20:00 у будні дні.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та Ім'я дитини *
Точна дата народження (місяць/день/рік) *
MM
/
DD
/
YYYY
Стать *
Район, у якому найзручніше відвідувати заняття (Заняття відбуваються здебільшого раз на тиждень у післяшкільний час) *
Required
Адреса проживання *
Чи належала дитина до Пласту раніше? *
Прізвище та ім'я батьків чи опікунів *
Мобільний телефон батьків чи опікунів *
Електронна пошта батьків чи опікунів *
Другий телефон батьків чи опікунів *
Коментарі та побажання від Вас
*
Required
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Пластовий портал. Report Abuse