Registračný formulár na Fórum InQb 2015 / Registration form Forum InQb 2015
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na Fórum InQb "Základy start-upu". Podujatie sa uskutoční dňa 24.novembra 2015 v čase od 14:00 - 15:00 hod. v priestoroch Univerzitného technologického inkubátora, v zasadacej miestnosti č. 1.02 na 1.poschodí. Vzhľadom na kapacitné možnosti miestnosti je počet uchádzačov obmedzený. / This form is for registering participants in the Forum InQb "Start-up Fundamentals". The event will take place on 24th of November , 2015 in the time of 14:00 - 15:00. in the premises of University Technology Incubator in the meeting room no. 1:02 on the 1st floor. Due to the limited capacity of the room is limited number of participants.

TOTO PODUJATIE BUDE PREBIEHAŤ V ANGLIČTINE / THIS EVENT WILL BE IN ENGLESH LANGUAGE


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaregistrovať sa je možné najneskôr do 23.novembra 2015 do 12.00 hod.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sign up be later than 23th of November 2015 at 12.00. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Registrácia je záväzná až po potvrdení organizátorom. Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade Vašej neúčasti. Za pochopenie ďakujeme./ Registration is binding after confirmation by the organizer. We ask for immediate information in case of your absence. Thank you for understanding.

Bližšie informácie o podujatí sa dozviete na stránke:http://www.inqb.sk/podujatia/forum-inqb/
For more information about the event please visit our website: http: //www.inqb.sk/podujatia/forum-inqb/

Vyplnením tohto formulára účastníci dávajú súhlas na spracovanie a použitie osobných údajov. / By completing this form, participants give consent to the processing and use of personal data.

Priezvisko a meno / First Name and Surname *
Your answer
Názov organizácie / Name of organization *
Prosíme uviesť firmu, v ktorej pracujete alebo ktorú ste založili alebo vysokú školu a fakultu, ak ste študent. / Please write your company in which work for or which you have established or universities and faculties, if you are a student.
Your answer
E-mail *
Your answer
Mobil / Cell phone *
Your answer
Uveďte prosím, do ktorej kategórie patríte. / Please indicate which category you belong.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms