Suveks tööle virtuaalmessi registreerimine
19.-20. mai toimub üle-eestiline "Suveks tööle" virtuaalmess, mille sihtgrupp on 13-29-aastased noored. Ootame teid osalema messile, kui teil on pakkuda ajutisi või alalisi töökohti, praktikakohti, vabatahtliku töö tegemise või töövarjutamise võimalusi. Messi peamiseks eesmärgiks on leida tööandjatele suveks või pikemaks perioodiks töötajaid ja praktikante. Samas ka kasvatada noortes läbi erinevate tööga seotud võimaluste tööharjumust ning anda neile töökogemusi ja teadmisi töömaailmast.
 
Mess toimub OnlineExpo keskkonnas, millega saab tutvuda siin: www.toomess.ee/suvekstoole

Eksponendid saavad endale sobivas kanalis külastajate küsimustele vastata reaalajas või messi toimumise jooksul.
 
Alloleva vormi täitmisega olete registreerinud „Suveks tööle“ virtuaalmessile. Palume, et kõik messil esitatavad tööpakkumised oleksid samal ajal aktiivsed ka Töötukassa portaalis. Vajadusel saab neid sisestada e-töötukassas.

Messil osalemine on tasuta.

Koos muudame töömaailma!


Kas teadsite, et noorte tööle võtmisel on teill võimalik saada ka toetusi?
1) 13.-16. aastase noore tööle võtmisel saate järgneval aastal talle tasutud palgast 30% tagasi (uuri rohkem: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/alaealise-tootamise-toetus).

2) Töötukassas arvel oleva kuni 29-aastase noore värbamisel on võimalik saada palgatoetust (uuri rohkem: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/minu-esimene-tookoht).

Lugupidamisega

Eesti Töötukassa
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Organisatsiooni nimi *
Kontaktisiku nimi *
Kontaktisik, kelle poole Töötukassa või OnlineExpo messiboksi ehitaja võib vajadusel küsimustega pöörduda.
Kontaktisiku telefoninumber *
Kontaktisiku e-post *
Milliseid võimalusi "Suveks tööle" virtuaalmessil pakute? *
Tööpakkumised ja vabatahtliku töö pakkumised palume kirjeldada võimalikult täpselt. Kui olete valmis noortele praktikakohti ja  töövarjutamise võimalusi pakkuma, siis võite ka need ära märkida.
Required
Pakutavate töökohtade, vabatahtliku töö, praktika või töövarjutamise võimaluste täpsem info (võivad olla URL lingid kui info on juba kusagil veebis üleval). *
Palun esitage iga tööpakkumine, vabatahtliku töö pakkumine, praktikakoht või töövarjutamise võimalus eraldi ning võimalikult täpse kirjeldusega. Näiteks, kas pakkumine sobib alaealise, kas see on tähtajaline, kindla algus- või lõpuajaga vms.
Kus piirkonnas võimalusi pakute? *
Required
Võite vajadusel täpsustada, kui võimalused, mida pakute on maakonniti erinevad.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy