Do černého 2019 - přihlašovací formulář
Přihlašovací formulář na pátý ročník konference o kreativitě v knihovnách "Do černého". Více informací na www.mlp.cz/docerneho

Konference proběhne letos v termínech 21.1.-22.1. 2019. Zatímco v pondělí budeme hledat inspiraci zejména v knihovnách, v úterý se inspirujeme v komerční zóně a budeme hledat styčné plochy mezi knihovnami, knihkupectvími, nakladatelstvími a neziskovkami.
Vstupné je 250,- na jeden den nebo 500,- na oba dny. Knihovna NEzajišťuje ubytování.
Účastnický poplatek lze hradit přímo na místě nebo od 2. 1.2019 převodem na účet 2000280005/6000, variabilní symbol: 6490447, do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a zkratku vysílající instituce. Pokud budete mít zájem o daňový doklad, můžete o něj požádat na emailu marie.vlkova@mlp.cz (nebo tel. 222 113 408). Potřebné údaje jsou: název organizace, adresa, IČ, DIČ, bankovní účet, ze kterého byla úhrada provedena. Doklad bude zaslán na email účastníků do sedmi pracovních dnů.

V případě dotazů se prosím obracejte na adresu metodici@mlp.cz

Kontaktní údaje
Jméno a příjmení *
Your answer
Knihovna *
Napište, prosím, ze které knihovny (nebo jiné instituce) jste
Your answer
Váš email *
abychom Vás mohli kontaktovat.
Your answer
Telefon
Využijeme jen pro opravdu nejnutnější případ (tedy možná nikdy :-) ), není povinné
Your answer
Které dny se zúčastníte?
Odpolední workshopy
Přihlaste se prosím, pokud máte zájem, na odpolední workshopy. V závorce je vždy uvedena volná kapacita workshopu, budeme tyto počty pravidelně aktualizovat. Pokud bychom to včas nestihli a vy byste se přihlásili přes navrhovanou kapacitu, ozveme se vám na váš email a individuálně dořešíme.

Anotace workshopů budeme postupně doplňovat v programu na stránce www.mlp.cz/docerneho


POZOR - většina workshopů je již plně obsazena, proto se zde neobjevují a nelze se na ně přihlásit!


Workshopy ÚTERÝ 15:30 - 16:30
Poučení o ochraně osobních údajů
Městská knihovna v Praze (MKP) výše uvedené osobní údaje shromažďuje pouze za účelem organizačního zajištění akce. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu dvou měsíců od ukončení akce a poté jsou anonymizovány. Další informace o ochraně osobních údajů v MKP se dozvíte na tomto odkazu: https://www.mlp.cz/cz/o-knihovne/ochrana-osobnich-udaju/?knihovna=1&knihovna=1&knihovna=1
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service