Pieteikšanās ekspedīcijai "Mana Jūra 2021"
Lūdzu aizpildi veidlapu, lai pieteiktos dalībai ekspedīcijā.

Ekspedīcijas norises laiks ir no 06/07/2021 - 07/08/2021.

Dalībai ekspedīcijā ir noteikts līdzmaksājums, ēdināšanas un nakšņošanas izmaksu segšanai. Līdzmaksājumu iespējams veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, pievienojoties ekspedīcijai.

Piedaloties dienas gājienā, bez nakšņošanas un ēšanas, līdzmaksājums nav jāmaksā.

Mēs rūpīgi sekojam līdzi valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem, tādēļ lūgsim arī pieteikuma anketā norādīt informāciju par to, vai dalībnieks, pievienojoties ekspedīcijai varēs uzrādīt Covid-19 digitālo sertifikātu, kas kalpo par apliecinājumu tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, vīrusu pārslimojusi, personai būs derīgs negatīvs Covid-19 tests. Šī informācija tiks izmantota tikai un vienīgi ekspedīcijas organizēšanas nolūkos, īstenojot aktuālos valstī noteiktos Covid-19 izplatības ierobežošanas noteikumus.

Atgādinām, ka no 15.06. publiskus pasākumus var apmeklēt vakcinētas / Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas, kuras var uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu, t.i., uzrādot derīgu Covid-19 digitālo sertifikātu. (Avots: https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/ka-drosi-rikoties/covid-19-izplatibas-ierobezosanas-pasakumi). Uzrādot negatīvu Covid 19 testa rezultātu, dalībniekiem jāņem vērā, ka Covid-19 testa sertifikāta derīguma termiņš beidzas, kad pēc analīžu nodošanas Covid-19 testa veikšanai pagājušas vairāk nekā 48 stundas, ja veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai vairāk nekā sešas stundas, ja veikts SARS-CoV-2 ātrais antigēna tests.

Pasākuma organizatoriem jānodrošina, ka darbiniekiem, kuri ir saskarē ar apmeklētājiem, jābūt vakcinētiem vai izslimojušiem Covid-19, kā arī jānodrošina kontrole, lai neielaistu cilvēkus, kas neatbilst prasībām. (Avots: https://covid19.gov.lv/index.php/aktualites/vakcinetiem-cilvekiem-junija-bus-plasakas-iespejas-pulceties)

Covid-19 digitālo sertifikātu var iegūt šeit: https://covid19sertifikats.lv/. Ja cilvēkam nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra veidā pēc pieprasījuma izsniegs ārstniecības iestāde vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem (https://www.varam.gov.lv/lv/vpvkac).
Papidus Covid-19 sertifikātam lūgsim uzrādīt pasi vai ID karti.

Pirms pievienošanās ekspedīcijai lūdzam pārliecināties, ka jūsu Covid - 19 tests ir derīgs un tā derīguma termiņš aptvers visu laika periodu, ko plānojat piedalīties ekspedīcijā. Īpaši aktuāli tas ir tām personām, kas plāno pievienoties ekpedīcijai, uzrādot negatīva Covid-19 testa rezultātus.

Personas, jaunākas par 15.g., ekspedīcijā var piedalīties tikai pieaugušā pavadībā; 15 - 18 gadus veciem jauniešiem pievienošanās ekspedīcijai iespējama, ar vecāku parakstītu atļauju. No 15. jūnija pasākumus kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nav jāveic Covid-19 tests. Savukārt bērniem no 12 gadu vecuma dalība iespējama ar derīgu Covid-19 digitālo sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta / Covid-19 pārslimojusi/ var uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

Ja vēlies ekspedīcijai pievienoties vairākkārt, pa vidu ieturot pārtraukumus (piem., posms Nida - Liepāja (7.-11.jūlijs) un posms Lauču akmens - Ainaži (4.-7.augusts), dalībnieku reģistrācijas anketa jāaizpilda par katru no pievienošanās reizēm.

Ja reģistrāciju veic pēc tam, kad sasniegts maksimālais dalībnieku skaits konkrētajos ekspedīcijas posmos, organizatori patur tiesības atteikt dalību ekspedīcijā.

Pirms piesaki dalību ekspedīcijai, rūpīgi iepazīsties ar informāciju par līdzmaksājumiem un citiem organizatoriskiem jautājumiem: http://www.manajura.lv/lv/noderigi/

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemes draugi. Report Abuse