15.05 - RETRANSMISJA: Szef wobec zespołu, trudne sytuacje zarządcze, skuteczna komunikacja, wzmocnienie roli szefa
Wydarzenie odbędzie się w dniu 15.05 w godz. 10.00 - 12.00.

Moduł “Szef wobec zespołu, trudne sytuacje zarządcze, skuteczna komunikacja, wzmocnienie roli szefa” to intensywne szkolenie stworzone z myślą o dyrektorach, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności zarządcze oraz efektywniejsze komunikowanie się z zespołem pedagogicznym.

Podczas tego modułu uczestnicy będą mieli okazję:

✔ Zdobyć wiedzę na temat roli i obowiązków szefa wobec zespołu pedagogicznego oraz sposobów skutecznego zarządzania nim.

✔ Poznać techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami zarządczymi, takimi jak konflikty w zespole, trudne decyzje czy napięte relacje między pracownikami.

✔ Doskonalić umiejętności komunikacji interpersonalnej, która jest kluczowa w efektywnym kierowaniu zespołem.

✔ Zidentyfikować strategie wzmocnienia roli szefa poprzez budowanie zaufania, motywowanie pracowników oraz rozwijanie ich potencjału.

Prowadzący Beata i Bolesław Kotlińscy, doświadczeni trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach z zakresu zarządzania i komunikacji, zapewnią interaktywną i angażującą atmosferę, która pozwoli uczestnikom aktywnie uczestniczyć w procesie nauki oraz zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Moduł ten jest doskonałą okazją dla dyrektorów i nauczycieli, którzy pragną podnieść swoje kompetencje zarządcze oraz skuteczność w pracy z zespołem, aby efektywniej wspierać procesy edukacyjne i rozwój szkoły.

Dołączcie do nas i zbudujcie silniejszą, bardziej efektywną wspólnotę pedagogiczną!

Spotkanie to interaktywny wykład, co oznacza, że odbywa się w dialogu z uczestnikami. Pracujemy nad Waszymi konkretnymi sytuacjami i odpowiadamy na pytania pojawiające się na bieżąco. Dlatego zapraszamy do aktywnego uczestnictwa - bądźcie z nami w kontakcie, włączajcie się w rozmowę, piszcie do nas na czacie! Dla chętnych mile widziane są włączone kamery, ponieważ tworzą one dobrą atmosferę, nadają tempo spotkaniu i pozwalają uniknąć monotonii przekazu.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Nr tel. w celu potwierdzenia udziału *
Wiek do celów statystycznych *
Pełna nazwa szkoły/instytucji *
Zarządzanie placówką oświatową w zakresie;
Clear selection
Województwo *
Miasto *
Skąd się dowiedziałeś o wydarzeniu *
Required
Jeżeli nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu online poinformuję organizatora mailowo: marketing@cb.szczcin.pl *
Czego oczekujesz po spotkaniu? *
Czy chcesz otrzymywać od nas informacje o wydarzeniach lub ofercie? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. z dnia 24 maja 2018 r., poz. 1000. Administratorem danych jest Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych i Szkoła Trenerów BB. Kotlińscy.

*
Organizatorzy:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy