Docker - 10. 5. 2016 - registrace

Jistě jste již zaslechli zvěsti o bájné velrybě Docker, která umí začarovat vaše aplikace tak, že nebude záležet na tom, kde je spustíte.

O seznámení s Dockerem se postará Martin Damovský, na kterého poté naváže Martin Stiborský, který se s námi podělí o své zkušenosti s nasazováním.

Martin Damovský:
"Docker hýbe IT světem už třetím rokem. Mluví se o něm prakticky na každé vývojařské konferenci, někteří z nás již musí mít pocit, že už o dockeru bylo řečeno vše. V mém okolí 90% vývojářů Docker zná, ale pouze cca 10% si Docker opravdu vyzkoušelo a ještě menší číslo jej aktivně používá. Čím to? Je Docker tak špatný? Nebo jsou vývojáři leniví opouštět zažitý model virtualizace celého OS? Možná jen nenašli use case, kde by jim byl Docker nápomocen….

V úvodu mého talku připomenu/vysvětlím některé klíčové vlastnosti dockeru jak je vidím já. Později ukážu, co všechno můžete s dockerem dělat, kde se hodí, kde naopak moc ne… Můžete očekávat spoustu ukázek "na živo”, spousta tipů a inspirací.

Pro koho je tato přednáška určena:

pro lidi, kteří s dockerem ještě nepřišli do styku či jen minimálně. Pro vývojáře, devops, phpkáře, javascriptové guru, javisty, release engineering, Word Pressaře, atd…"

Akce je zdarma, ale je potřeba se registrovat.

  This is a required question
  This is a required question
  E-mail je ve špatném formátu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question