Реєстрація на лекцію: «Як запам'ятовувати текстову інформацію з точністю 100%»
Список тасків на день + список покупок + список нагадування про зустрічі + паролі до усіх акаунтів… СТОП.

Зробіть своє життя простішим, адже навчитися запам'ятовувати усі необхідні дані дуже легко. Як саме вам розкаже Гордій Остапович з лекцією “Влучай завжди в десятку. Як запам'ятовувати текстову інформацію зі точністю 100%”, в якій поділиться своєю авторською методикою як запам'ятовувати текстову інформацію і згадувати її в тому ж порядку, в якому вона була написана чи озвучена.
На нашій зустрічі навчимося запам'ятовувати списки (покупки, плани, учасники і тд). Будемо запам'ятовувати тексти з алгоритмами і скриптами (алгоритми продажу, алгоритм переговорів, скрипт опитування і тд). Навчимося опрацьовувати літературу так, щоб згадувати її попунктно.

📌 Про спікера:
Гордій Остапович - атлет, що представляє Україну на міжнародних змаганнях зі спортивного запам'ятовування. Зафіксовано, що Гордій може запам'ятати перемішану колоду карт за 63 секунди, тому в січні 2015 року він потрапив у Національний Реєстр Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Згідно версії Memory League (швидкісне запам'ятовування з електронних носіїв) станом на березень 2019 знаходиться на 43 позиції у світовому рейтингу.

#Коли? 01.08 (четвер) | 19:00
#Де? LITS, вул. Сахарова 37, третій поверх
#Ціна? 350

Оплатіть захід на карту Приват-банку 5168 7573 8465 9696, Ірина Креховецька, обов'язково вказуючи в призначенні платежу Ваше прізвище та ім'я, також просимо вас не забувати про комісію, та заповніть форму. У випадку, якщо Ви не можете вказати призначення платежу, заповніть у відповідному полі нашої форми інформацію про дату та час оплати.

Ваше прізвище, ім'я *
Your answer
E-mail *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Компанія, організація
Your answer
Ваші побажання, очікування щодо лекції
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LITS. Report Abuse - Terms of Service